Facebook Google+ Twitter

Gala K-1 Europe GP 2011 w Lublinie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-06-07 20:06

Już 10 czerwca odbędzie się gala K-1 EUROPE GP 2011 in Lublin, organizowana pod patronatem japońskiej organizacji FEG.

 / Fot. Materiały OrganizatoraW imprezie wezmą udział jedni z najlepszych polskich zawodników kategorii ciężkiej: Wojciech Jastrzebski, Wiesław Kwaśniewski, Tomasz Szczepkowski, Jakub Jemielniak, Tomasz Jeruszka. Z granicznych gwiazd m.in Egidijus Valavicius ,Michail “PRINC” Grigoriev, Artur Kyshenko. Takiej rangi turnieju kategorii ciężkiej w Polsce dawno nie było!

Głównym punktem lubelskiej eliminacji będzie 8 walk w turnieju w wagi ciężkiej +93 kg. Wyłoni on kandydatów do finału, który odbędzie się w Moskwie i da możliwość walki o finałową 16 w Japonii. Dodatkowo zwycięzca będzie miał okazję zmierzyć się o pas prestiżowej organizacji K-1 Kings Of The Kings. Konkurencja będzie niezwykle mocna, gdyż wystąpią zagraniczni rywale nie tylko z Rosji, Białorusi, Ukrainy czy krajów bałtyckich ale także z Niemiec, Francji i Holandii.

Gala to także kapitalne walki superfight w formule MMA BUSHIDO FC. Jeden z najlepszych polskich zawodników kategorii średniej -77kg Tomasz Jeruszka, zmierzy się z mistrzem organizacji RFP Ihor Hryttskiv! Polak ma już za sobą udane starty w wielu zagranicznych galach MMA i teraz staje do kolejnego międzynarodowego pojedynku na prestiżowej imprezie. Na gali zobaczymy także walkę najlepszego lubelskiego zawodnika, słynnego w MMA Jakuba Jemelniaka, który zmierzy się z reprezentantem Ukrainy Vladimirem Liusikiem. Zobaczymy także litewską gwiazdę MMA Egidijusa Valaviciusa, którego przeciwnikiem będzie reprezentant klubu “RFP COBRA” Dmytro Bulgah, medalista Mistrzostw Europy w Judo. Ponadto, o tytuł Mistrza Świata MMA BUSHIDO FC w wadze -83kg walczył będzie legendarny rosyjski zawodnik Michail “PRINC” Grigoriev z zawodnikiem z Francji.

Uroczystość uświetni wielu gości honorowych, takich jak Krzysztof “Diablo” Włodarczyk, Michał Wiśniewski, wielu piłkarzy: Jacek Bąk, Stefan Majewski, Cezary Kucharski, Mariusz Piekarski, oraz wielu znanych i lubianych celebrytów.

bilety w cenie: 35,45,50,60,80,100,150,200,250

w sprzedaży:
Max Media Art ul. Głęboka 10 lok. 27, tel. /81/ 533 04 82
www.eventim.pl
sieć Empik i Media Markt
Klub Paco, Pub TifosiWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.