Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9509 miejsce

Gala KSW 35: Mamed Chalidow zmierzy się w Trójmieście z Azizem Karaoglu

Aziz Karaoglu będzie rywalem Mameda Chalidowa podczas gali KSW 35 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

 / Fot. X-newsIleż to już razy mówiło się o tym, że Mamed Chalidow będzie miał problemy w oktagonie z danym rywalem. W ostatnich latach walki z udziałem tego zawodnika kończą się jednak zawsze tak zawsze - szybkim, a często nawet efektownym nokautem lub poddaniem. Czy w majowej gali w Ergo Arenie będzie tak samo Kolejnym przeciwnikiem Chalidowa będzie turecki fighter z niemieckim paszportem - Aziz Karaoglu.

- Zawodnik ten wygrał trzy ostatnie walki w KSW i to nie z byle jakimi rywalami. Pokonał Piotra Strusa, Jaya Silvę i Maiquela Falcao. Już trochę wcześniej się dowiedziałem, że to właśnie z nim będę walczyć. To bardzo niebezpieczny zawodnik. Odważnie wchodzi w wymiany, ma ciężkie ręce. Na pewno będzie chciał mnie znokautować. Tego jestem w stu procentach pewien. Szykuje się zatem wojna - zapowiada w rozmowie z x-news Mamed Chalidow.

Czeczen z polskim paszportem jest mistrzem zakładania rywalom dźwigni, choć w ostatnim starciu z Michałem Materlą udowodnił też, że potrafi bardzo mocno bić w stójce. Jaką opcję walki przewiduje zatem w kolejnej konfrontacji?
- Nie można zakładać, że pojedynek potoczy się tylko w stójce czy tylko w parterze. Zresztą, nie zakładam nawet walki w parterze, bo chce podjąć walkę w stójce – zdradza.

Gala KSW 35 w Ergo Arenie zaplanowana została na piątek, 27 maja.


AIP/Agencja TVN/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.