Facebook Google+ Twitter

Gala Maxxx Fight – Walczą by zwyciężyć

W najbliższą sobotę zapowiada się wieczór wspaniałych walk, których w Polsce jeszcze nie było. Pojedynki mistrzów świata, Europy i Polski w kilku formułach walki K1 Rules, muay thai, karate, MMA i wu shu.

Najwięcej emocji wzbudza pojedynek Łukasza Jarosza mistrza świata kickboxingu z Łukaszem Jurkowskim. Jarosz to najlepszy zawodnik ciężkiego K1 w Polsce, Jurkowski to zawodnik, który zdobywał tytuły w tae kwon do i walkach MMA. Obaj są najbardziej rozpoznawalnymi zawodnikami w kraju, dlatego ich pojedynek wzbudza tyle emocji. W szczególności, że Jarosz jest pewny zwycięstwa, za to Jurkowski twierdzi, że „wie jak z nim wygrać” i że będzie to świetna walka.

Przed walką wieczoru odbędzie się kilka innych, nie mniej emocjonujących, pojedynków, m.in.: walka zawodników Igora Kukurydzaka, mistrza świata kickboxingu, z ważącym 130 kilogramów Tadasem Rimkevicius, Litwa. Będzie to najpotężniejsze starcie na polskiej scenie MMA.

Choć plakat zapowiada 10 walk w rzeczywistości walk odbędzie się 12, wezmą w nich udział bardzo utytułowani i waleczni zawodnicy. Wśród nich Mateusz Kopiec – trzykrotny mistrz Polski. Tomasz Sarara, świetny zawodnik kicboxingu i K1, młody i utalentowany Michał Olaś Mistrz Polski K1, o którym wszyscy zgodnie mówią, że jest to wielki talent. Ciekawie zapowiada się pojedynek bardzo dobrego i lubianego zawodnika, mistrza świata muay tai, Mariana Baryły.

Gala rozpocznie się dwiema ciekawymi walkami. Pierwsza walka to pojedynek karate mistrza świata Romana Oraczko, który stoczył jednocześnie bez przerwy 50 pojedynków. Druga walka to pojedynek wu shu między Krystianem Skowrońskim a Mate Buthi – Węgry. Wu shu choć mniej znana Polakom dostarcza tyle samo emocji co walki K1, lub Muay thai, ze względu na to, że w czasie pojedynku zadaje się te same kopnięcia i uderzenia co w K1 i muay thai, a ponadto są rzuty i obalenia.

Nad oprawą świetlną będzie czuwał reżyser oświetlenia, Robert Zych, który przygotowywał oprawę dla Don Kinga i walk Andrzeja Gołoty i Tomasza Adamka.

Poniżej zestaw sześciu ostatnich walk Gali

• Muay thai Marian Baryła vs Michal Ukropcony Słowacja
• K1 Michał Olaś Aleksander vs Kruk Białoruś
• K1 Tomasz Sarara vs Anton Yaglowski Białoruś
• kick boxing Krzysztof Romaniuk vs Alen Afoe Rosja – walka o pas mistrza Europy
• MMA (130 kilogramów) Tadas Rimkevicius Litwa vs Igor Kukurydzak Ukraina
• walka wieczoru K1 Jarosz vs Jurkowski

Miejsce i czas:
Hala Ursynów – 25.10.2008, UCSiR, ul. Pileckiego 122 Warszawa, godz. 18:30

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Endy Golota niebawem bedzie walczyl :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i plus.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakoś mnie walki nie interesują :) jedynie co to jestem fanem boksu pod warunkiem, że walczy Endriu GoLLota! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Idziesz? :-) Odezwij się na gg wieczorem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.