Facebook Google+ Twitter

Gala Przedsiębiorczości w Pałacu Prezydenckim

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-11-28 22:58

W Pałacu Prezydenckim w Warszawie wręczono nagrody dla laureatów konkursu na najlepszy fotoreportaż z "Dnia Przedsiębiorczości" 2008 oraz statuetki i dyplomy dla najaktywniejszych szkół i firm w tym dniu. Nagrody wręczała minister Ewa Junczyk-Ziomecka z Kancelarii Prezydenta.

Główną nagrodę za najlepszy fotoreportaż otrzymała uczennica klasy maturalnej Natalia Busłowska z Białegostoku. Fotoreportaż został zrobiony podczas pobytu w białostockim Aeroklubie.

Oprócz najlepszego fotoreportażu, z każdego województwa była nagrodzona przynajmniej jedna szkoła. Brano pod uwagę liczbę uczniów uczestniczących w przedsięwzięciu oraz zaangażowanie szkoły.

Prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniew Modrzewski przypomniał, że dzień ten jest okazją poznania przyszłego stanowiska pracy. W ten dzień młody człowiek asystuje przez jeden dzień na danym stanowisku pracy, które w przyszłości chciałby wykonywać.

"Dzień przedsiębiorczości" obchodzono 3 kwietnia. Wzięło w nim udział prawie 46 tysięcy uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Za swoją aktywność podczas tego dnia nagrodzone zostały 23 szkoły i 22 instytucje i firmy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.