Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11230 miejsce

Gala sztuk walki K1 na Torwarze

W niedzielę, 28 marca, w warszawskiej hali Torwar odbędzie się turniej sztuk walki K-1 World GP 2010 in Warszawa. Będzie to już kolejna oficjalna impreza w naszym kraju pod patronatem japońskiej federacji K1.

Kibiców czeka nie lada gratka. / Fot. Materiały prasoweKibice, którzy wybiorą się na imprezę na pewno nie będą żałować. Jedną z super walk wieczoru będzie walka najlepszego polskiego zawodnika K-1 MAX Michała Głogowskiego z jednym z najsłynniejszych europejskich zawodników MMA i K-1 MAX z Litwy Remigijusem Morkeviciusem.
Michał Głogowski jest najlepszym polskim zawodnik Kickboxingu i K-1 w kategorii do 70 kg. Jego przeciwnik posiada świetny bilans walk - 16 wygranych i tylko pięć porażek. Zapowiada się więc bardzo interesujące widowisko.

Nie lada gratką będzie także pojedynek Pawła Słowińskiego z Kostią Głuchowem. Słowiński jest jedynym Polakiem występującym w finałach K-1 World Grand Prix w Japonii. Jego przeciwnik to
wybitna postać łotewskiego K-1 i MMA. Wynik tego pojedynku może zadecydować o dalszej karierze obu zawodników.

Bilety na galę K-1 World GP 2010, można już nabyć za pośrednictwem sieci sprzedaży biletów: www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl. Bilety dostępne są także w salonach EMPiK, RUCH, Media Markt, Saturn.Gala odbędzie się już 28 marca na Torwarze. / Fot. Materiały prasowe

Więcej informacji na temat K1 znajdziesz na stronie organizatora Asami oraz tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.