Facebook Google+ Twitter

Gala UFC już 11 kwietnia w Krakowie. Jan Błachowicz zmierzy się z Jimim Manuwą

Gala UFC Fight Night Gonzaga vs Cro Cop 2 odbędzie się 11 kwietnia w Krakowie. Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 26 lutego.

https://flic.kr/p/71oW4s / Fot. Mark Richardson/CC BY 2.0Zaplanowana gala odbędzie się w Krakowie już 11 kwietnia. Weźmie w niej udział wielu polskich zawodników. Ogłoszony termin walki przez lokalną gwiazdę, Jana Błachowicza, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem.

"To dla mnie wiele znaczy. UFC w Polsce rozwija się bardzo szybko, a polscy fani podróżują po całym świecie, aby obejrzeć zawody MMA już od dłuższego czasu. Dla nas, aby mieć wydarzenie takie, jakim jest UFC w naszym kraju jest naprawdę niesamowite" - powiedział Polak.

Członkowie klubu UFC Fight Club będą mieli możliwość zakupu biletów przed publiczną sprzedażą, we wtorek, 24 lutego. Aby uzyskać dostęp do przedsprzedaży trzeba zapisać się do newslettera UFC na stronie UFC.com.

Po trzech latach nieobecności, legenda Mirko "Cro Cop" Filipovic powróci do Oktagonu, by zmierzyć się w Krakowie z Gabrielem "Napao" Gonzagą podczas głównej walki wieczoru wagi ciężkiej. Jan Błachowicz stawi czoło Jimiemu "Poster Boy" Manuwie w drugiej głównej walce wieczoru.

"Polacy bardzo dobrze zareagowali na wiadomość o naszej debiutanckiej gali w Krakowie. Odnotowaliśmy niesamowite zapotrzebowanie na informacje na temat biletów i zainteresowania walkami, które ujawniliśmy do tej pory, więc spodziewamy się że bilety sprzedadzą się szybko. Teraz nie możemy się doczekać, by być już w Polsce" - powiedział David Allen, starszy wiceprezes i dyrektor generalny UFC EMEA.

Waga ciężka: Gabriel Gonzaga vs. Mirko Cro Cop
Waga półciężka: Jimi Manuwa vs. Jan Blachowicz

Waga ciężka: Daniel Omielanczuk vs. Anthony Hamilton
Waga półśrednia: Seth Baczynski vs. Leon Edwards
Waga średnia: Krzysztof Jotko vs. Garreth McLellan
Waga lekka: Marcin Bandel vs. Jason Saggo
Waga półśrednia: Pawel Pawlak vs. Sheldon Westcott
Waga półśrednia: Peter Sobotta vs. Sergio Moraes

Źródło: informacja prasowa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.