Facebook Google+ Twitter

Gala Vivaty 2013 dla schroniska w Korabiewicach

30 października 2013 roku w Teatrze Nowym w Warszawie odbędzie się Gala Vivaty i aukcja charytatywna na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska w Korabiewicach.

Gala Vivaty, schronisko w Korabiewicach / Fot. materiały organizatorówUroczystą Galę Vivaty organizowaną w środę 30 października br. o godz. 17:00 dla schroniska w Korabiewicach poprowadzi Maja Ostaszewska, a aukcję charytatywną na jego rzecz, Michał Piróg. Projekt na rzecz zwierząt ze schroniska w Korabiewicach jest programem Fundacji Viva! oraz wspieranym jest przez liczne grono polskich gwiazd.

Vivaty zostaną zorganizowane ze wsparciem i obecnością wielu znanych osób ze świata mediów, biznesu i show-biznesu. Szczególnie zaangażowani w poprawę losu zwierząt z schroniska zostaną wyróżnieni podczas Gali statuetkami Vivaty Korabiewic.

Gala Vivaty, schronisko w Korabiewicach / Fot. materiały organizatorówW trakcie Vivatów odbędzie się licytacja fantów przekazanych przez darczyńców. Dochód z aukcji zostanie przekazany na opiekę nad zwierzętami i utrzymanie schroniska w Korabiewicach. Będą to m.in.: piłka z autografem Marcina Gortata, sukienka Agaty Buzek, meble z betonu architektonicznego na zamówienie, obroża dla psa z kryształkami Svarowskiego, atrakcyjna biżuteria, wartościowe przedmioty podarowane przez znane osoby np. Maję Ostaszewską i Edytę Olszówkę. Podczas aukcji będzie też możliwość kupienia limitowanej kolekcji zdjęć ambasadorów akcji "Paka dla Bezdomniaka" w ujęciach ze zwierzętami z Korabiewic. Przedmioty, które nie zostaną sprzedane podczas aukcji, będzie można zakupić na portalu aukcyjnym Allegro.

Obecni na gali, dowiedzą się na jej rozpoczęciu, co wydarzyło się od ubiegłego roku w schronisku w Korabiewicach, jakie cele zrealizowano i ilu zwierzętom udało się pomóc. Wydarzyło się naprawdę dużo. Kilka poważnych remontów, których celem była poprawa warunków życia podopiecznych. Schronisko rozkwita i emanuje nową, ciepłą energią, która przyciąga sympatyków zwierząt. Opiekunom schroniska nie brakuje zapału i serca. Wiele projektów zrealizowano dzięki nieocenionej pomocy sponsorów.

Bogdan Węgrzynek, chrzestny ojciec Korabiewic / Fot. arch. Menu GroupOjcem chrzestnym Schroniska w Korabiewicach jest Bogdan Węgrzynek, Prezes Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw, bardzo wrażliwy na los zwierząt i wyrażający wielkie wsparcie i pomoc dla inicjatywy.

Podwarszawskie schronisko jest jednym z największych schronisk w Polsce, które dzięki wsparciu dobrych ludzi może pomóc kilkuset zwierzętom. Korabiewice są domem dla psów, kotów, koni, kóz, niedźwiedzi, krów, świń i innych zwierząt.

Schronisko w Korabiewicach od października 2012 roku, od momentu nabycia terenu schroniska wraz ze wszystkimi mieszkającymi w nim zwierzętami, jest pod opieką Fundacji Viva!, której Prezesem jest Cezary Wyszyński. Prowadzącą je wolontariusze, które z dobrego serca pomagają zwierzętom. Priorytetem schroniska jest szukanie domów dla ich wspaniałych podopiecznych, pomóc jednak może każdy, nie tylko Ci którzy mogą przygarnąć zwierzęta do siebie, ale można także zaadoptować je wirtualnie oraz oczywiście wspomóc schronisko darami.

Anna Figiel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.