Facebook Google+ Twitter

Gala wręczenia Nagród Prezydenta Rzeczypospolitej Polski

Uroczysta Gala wręczenia Nagród Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Bronisława Komorowskiego w III Edycji Ogólnopolskiego – Sochaczewskiego Konkursu Plastycznego imienia Władysława Ślewińskiego” TO POLSKA I NASI OJCOWIE”, już wkrótce.

Plakat 2014 roku / Fot. Jarosław Miaskiewicz INICJATYWA KULTURALNA ORGANIZOWANA JEST POD PATRONATEM ARTYSTYCZNYM
NAJSTARSZEJ UCZELNI W POLSCE : WARSZAWSKIEJ AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH.

Dnia 12 czerwca 2014 r. w Miejskich Kramnicach w Sochaczewie ulica 1 Maja 21 o godzinie 11.00 odbędzie się
IV WYDARZENIE ARTYSTYCZNE „KOCHAM POLSKĘ…” WŁADYSŁAW ŚLEWIŃSKI, podczas którego nastąpi uroczysta Gala wręczenia Nagród i Dyplomów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego oraz Nagród imienia Władysława Ślewińskiego.
Organizatorami są, jak co roku Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego i Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie. W konkursie wzięło 330 prac plastycznych, które oceniło jury konkursu pod przewodnictwem profesora warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych profesora Ryszarda Sekuły.
Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac z całej Polski.Uznaniem samego profesora cieszyły się prace o charakterze od początku do końca bardzo twórcze i niepowtarzalne zarówno w barwie jak i kompozycji. Sekuła dostrzegał bardzo często prace plastyczne związane z Ojcem Świętym Janem Pawłem II oraz wskazywał bardo często na uniwersalny, niepowtarzalny charakter wielu prac plastycznych w każdej kategorii.Ta praca artystyczna-twórcza uczestników biorących udział w tegorocznym przedsięwzięciu związanym z Polską i naszymi Ojcami żyjącymi w odległej często historii naszej Ojczyzny, ale także czasach współczesnych była dostrzegana zawsze .
Te prestiżowe nagrody i dyplomy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego ucieszą na pewno wielu twórców z całej Polski . Tak jak zawsze pierwsza Nagroda imienia Władysława Ślewińskiego ,która ufundowało wieli lokalnych fundatorów.
Ale o podsumowaniu III Sochaczewskiego – Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego imienia Władysława Ślewińskiego oraz szczegółach związanych ze zwycięzcami dowiemy się za miesiąc.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.