Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

46798 miejsce

Galaxy: szczecińskie centrum handlowe i ...kulturalno-towarzyskie

Pisaliście na „łamach”, że w Dzień Niepodległości, na ulicach miasta pusto, że Szczecin wyglądał jakby był wyludniony. Podobnie jest w inne dni wolne, chociażby w ostatni weekend.

W tle Galaxy / Fot. Elżbieta SadowskaJednak jest takie miejsce w Szczecinie, gdzie i w Dzień Niepodległości i w weekend, były tłumy, gwar, spotkania, rozmowy, zakupy, zabawa. Prawie od otwarcia taką rolę (szczecińskiego centrum kulturalno-towarzyskiego), przejęło w Szczecinie Galaxy Szczecin: centrum handlowe. Centrum Galaxy to nie tylko zakupy, ale także możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu, której ulega coraz więcej szczecinian.

Wydawać by się mogło, że cała dzieciarnia i młodzież ze Szczecina, spotyka się w Galaxy, aby pograć sobie na grach komputerowych w Arkadzie Gier. Ale nie tylko, na miłośników aktywnego spędzania czasu czeka tu czternastotorowa kręgielnia i bilard Mk Bowling, a amatorzy ekstremalnych doznań mogą spróbować swoich sił na Skałce wspinaczkowej.

Młodzież ma jeszcze do dyspozycji wiele mini kawiarenek, lodziarni, ciastkarni, gdzie wysiadują godzinami nastolatki a także dorośli z dziećmi, które w tym czasie korzystają z możliwości zabawy w Planecie zabaw. Niektórzy zostawiają dzieci pod opieką w Planecie gier, a w tym czasie idą do jednej z sal Multikina na film, lub robią zakupy

W centrum handlowym Galaxy ciągle coś się dzieje, jest organizowanych wiele imprez promocyjnych z ciekawymi konkursami z nagrodami. Można tam spotkać gwiazdy sportu, artystów, zawrzeć nowe znajomości, podtrzymać stare.

Jedno jest pewne Centrum Galaxy, stało się modnym miejscem spotkań dzieciarni, młodzieży, dorosłych i turystów, dla których nieraz Szczecin kojarzy się właśnie z Galaxy (tak jak kiedyś z Kaskadą).

Autor: Elżbieta Sadowska
Tekst pierwotnie opublikowany na stronie mmszczecin.pl


Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

No nie da się czytać tych smutnych , nieobiektywnych tekstów . Zresztą ma 3 lata .
Przeterminowany !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przeczytaj też artykuł Elżbiety: Kalosze praktyczne, ale i modne

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałabym przypomnieć mój artykuł z 2010-02-10, modyfikowany w dniu dzisiejszym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Centra handlowe przejeły też rolę centrum kulturalno-rozrywkowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.