Facebook Google+ Twitter

Galę Eska Music Awards 2011 poprowadzą Kammel, Bohosiewicz i Jankes

Tomasz Kammel, Sonia Bohosiewicz i Krzysztof “Jankes” Jankowski poprowadzą galę rozdania nagród Eska Music Awards 2011. Transmisja z wydarzenia w tym roku po raz pierwszy znajdzie się na antenie TVP 2.

 / Fot. LOGOZeszłorocznymi gospodarzami gali ESKA MUSIC AWARDS była Doda oraz Tomasz Karolak. W tym roku organizatorzy zdecydowali się na prezenterów o dużym doświadczeniu z publicznością - aktorkę, wokalistkę i artystkę kabaretową Sonię Bohosiewicz - oraz jednego z najbardziej znanych polskich prezenterów – Tomasza Kammela.

Sonia Bohosiewicz po urodzeniu dziecka aktywnie wróciła do pracy zawodowej. W 2010 zagrała znakomitą rolę Izy Nowak w serialu TVN Usta Usta, a na jesieni pojawi na antenie TVP 2 jako główna bohaterka w serialu Xawerego Żuławskiego „Aida”. W czerwcu kończy również zdjęcia do Syberiady Polskiej. Tomasz Kammel podjął ostatnio na nowo współpracę z TVP2, gdzie prowadzi poranny program „Pytanie na śniadanie”. Duet wesprze na scenie Krzysztof „Jankes” Jankowski, charyzmatyczny prezenter radia ESKA.

Podczas gali zostaną wręczone nagrody w kategoriach: Artysta Roku, Artystka Roku, Zespół Roku, Video Roku, Hit Roku, Klubowy Hit Roku, a także w nowej kategorii Nowa Twarz (nagrodzony zostanie w niej muzyczny debiutant). Na scenie wystąpią gwiazdy polskie i zagraniczne, m.in. Skunk Anansie, Alexis Jordan, Madcon, Natalia Kills, Aleksandra Stan, Carpark North oraz The Nycer.

Nagrody Eska Music Awards przyznawane są od 2002 roku artystom, którzy cieszyli się największą popularnością wśród słuchaczy Radia Eska. Zwycięzcy wyłaniani są w głosowaniu słuchaczy spośród wykonawców nominowanych przez kapitułę EMA.

Gala odbędzie się w sobotę 28 maja br. w katowickim Spodku. Transmisja z dwugodzinnego show rozpocznie się w TVP 2 o godz. 20.00. W poprzednich latach ceremonię Eska Music Awards pokazywał Polsat.

Wejściówki na galę można zdobywać biorąc udział w konkursach organizowanych przez lokalne stacje Radia ESKA oraz głosując na nominowane gwiazdy za pośrednictwem strony internetowej Radia ESKA - www.ema.eska.pl. Bilety nie są dostępne w sprzedaży.

Oglądaj fotogalerię i przekonaj się, kto gościł na gali Eska Music Awards 2010Organizatorem imprezy jest Promotor United Entertainment. Gali ESKA Music Awards patronują: ESKA, Eska ROCK, ESKA TV oraz TVP2.
Do grona partnerów należą Hoop Cola – Sponsor główny, Nokia on-line MP3 store oraz Mazda.

O ESKA MUSIC AWARDS:
ESKA Music Awards jest coroczną nagrodą muzyczną Radia ESKA przyznawaną od 2002 roku artystom, którzy cieszyli się największą popularnością wśród słuchaczy radia. Zwycięzcy wyłaniani są spośród artystów nominowanych przez kapitułę EMA w głosowaniu słuchaczy. W skład kapituły wchodzą dyrektorzy programowi największych lokalnych rozgłośni Radia ESKA. Podczas sześciu tygodni akcji słuchacze będą wybierali swoich ulubionych artystów, głosując na poszczególne kategorie na stronie internetowej EMA 2011 – www.ema.eska.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.