Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24290 miejsce

Galeria Auchan BRONOWICE otwarta

W piątek 29 listopada została oficjalnie otwarty Auchan Bronowice jest 28 hipermarketem sieci Auchan w Polsce. Gala była wielkim wydarzeniem gospodarczym w Krakowie - Nowych Bronowicach.

Hipermarket Auchan Bronowice - otwarty. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówUdział najwyższych Konferansjerzy imprezy - o myszka! / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Krakówdostojników Miasta Krakowa z Prezydentem prof. Jackiem Majchrowskim, Przewodniczącym Rady Miasta Bogusławem Kośmidrem, Stanisławem Pietrzykiem Wiceprzewodniczącym Rady Miasta, Bogdan Smok Przewodniczący Dzielnicy VI Bronowice. Radny Miasta Krakowa, który pracuje w komisjach- Rodziny i Polityki Społecznej, Sportu, Turystyki i Kultury Fizycznej, Edukacji.

Natomiast z drugiej strony od inwestora reprezentowanej przez przedstawiciela Zarządu Auchan i Rady Nadzorczej Auchan Polska niech świadczy jakim ważnym elementem jest ta inwestycja. Należy zaznaczyć, że w Gali otwarcia uczestniczyła ponad 500 osobowa grupa przedstawicieli różnych środowisk gospodarczych, wykonawców jak też delegacje mieszkańców pobliskich Osiedli: Azory, Radzikowskiego, Bronowice Nowe, Bronowice itd.

Już od soboty 30 listopada mieszkańcy nie tylko tamtego regionu mogli dokonać atrakcyjny towar, iść do kawiarni, czy do sąsiednich sklepów znajdujących się w Galerii. Najważniejsze, ze ruszył Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa.

Walory wymienionego punktu w Galerii: z uwagi na liczne windy i ruchome schody bez względy na wiek czy inwalidztwo jest łatwy dostęp tak dla osób na wózkach inwalidzkich jak i dla matek z małymi dziećmi w wózkach. Kolejna wygoda to idąc załatwić służbowe sprawy od razy można dokonać zakupów artykułów żywnościowych czy gospodarczych, a ponadto w licznych sąsiednich kawiarniach czy cukierniach spotkać się ze znajomymi.

Prezydenta Miasta Krakowa prezentuje klucz od siedziby Punktu Miasta Krakowa w Galerii. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków Pan prof. Jacek MajchrowskiPunktu obsługi mieszkańców Krakowa w Galerii. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków Prezydent Krakowa w swoim wystąpieniu stwierdził ... Chcemy, by urząd był blisko mieszkańców, by sprawy można było załatwiać szybko i wygodnie. Stąd decyzja o uruchomieniu Punktu Obsługi Mieszkańców w Galerii Bronowice... .

W nowo otwartym punkcie na terenie Galerii, który mieści się na I piętrze można załatwić sprawy: meldunek i dowód osobisty, sprawy dotyczące prawa jazdy jak też dowodu rejestracyjnego oraz rejestracji pojazdu, rejestracji prowadzenia działalności gospodarczej. Znajduje się też oddział tzw. dziennika podawczego Urzędu Miasta.Ostatnie konsultacje pracowników Urzędu Miasta Krakowa. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków

Otwarty Punkt Obsługi Mieszkańców czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 18.00. W tym czasie dyżur będzie pełniło czterech urzędników, reprezentujących Wydział Spraw Administracyjnych oraz Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

Występ baletu współczesnego podczas Galii. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówAuchan Bronowice w Krakowie to powierzchnia handlowa 16 tyś. m2. Do obsługi licznych klientów jest 55 kas tradycyjnych i 8 samoobsługowych. Obok tradycyjnych art. spożywczych są między innymi RTV i gospodarstwa domowego, obuwie, odzież, odzież sportowa i dziecięca, kosmetyki, punkt krawiecki z możliwością szycia firan na miarę itp.

Ale obok hipermarketu jest 160 różnych placówek handlowych i usługowych jak liczne butiki, kawiarnie, 200-metrowy lokal Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pt. „Akademia w Galerii Bronowice". Muzeum Narodowe w Krakowie uruchamia "Galeria Forum". Na antresoli na I piętrze uruchomiona została Biblioteka miedzy innymi lektur szkolnych.

Na tym samym piętrze klienci galerii będą mogli uczestniczyć między innymi w licznych kameralnych koncertach muzyki fortepianowej wykonaniu krakowskich pianistów. Prezentowane będą utwory od muzyki.

Natomiast najmłodsi już mogą korzystać z pokoi zabaw wyposażonych w odpowiednie gry i sofy. Ważnym elementem jest novum bo już jest uruchomiona karuzela, która ma duże powodzenie.

Ważne dla dorosłych, którzy są zmotoryzowani. W Galerii istniej na trzech kondygnacjach zabudowany parking samochodowy. Tam znajduje się 2 800 bezpłatnych miejsc parkingowych. Łatwo jest tez dojechać komunikacja miejską, gdzie od najbliższego przystanku autobusów np. 173, 172 i innych to zaledwie odległość ok. 500 m spacerkiem.

Najlepiej się do Galerii Bronowice wybrać i nie tylko dokonywać zakupy, ale uczestniczyć w spotkaniu z kultura, a przy okazji załatwić swoje sprawy w Punkcie Obsługi Mieszkańców.

Można sobie zanucić: tu było ściernisko, a teraz jest gospodarczo - kulturalna Galeria Bronowice.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.