Facebook Google+ Twitter

Galeria Kabaty. Jak inwestor rozmawia z mieszkańcami?

1168 osób podpisało petycję, która wnioskuje o zmniejszenie skali planowanej Galerii Kabaty. Mimo tak wyraźnego głosu lokalnej społeczności, inwestor dalej się z nim nie liczy. Jak wygląda dialog społeczny?

"Galeria Kabaty to projekt, którego ambicją jest współpraca z mieszkańcami Ursynowa w kluczowych kwestiach dla realizacji inwestycji." - takie zdanie wita internautów odwiedzających fanpage Galerii Kabaty na facebooku. Na stronie internetowej znaleźć można formularz do wysyłania pytań, w zakładce "Dialog społeczny" czytamy o powołanym Zespole Kabackim. Inwestor namiętnie wspomina o wysłuchaniu publicznym, które odbyło się w urzędzie dzielnicy. Brzmi to całkiem nieźle, lecz wystarczy spojrzeć na efekty wszystkich tych działań oraz realizację zapewnień inwestora, aby uświadomić sobie, że ma to tylko całkiem nieźle brzmieć.

Galeria handlowa na warszawskich Kabatach? Mieszkańcy protestują

Facebook jako zdanie mieszkańców Kabat i Ursynowa
"Powołaliśmy do życia fanpage, na którym kilka razy w tygodniu zamieszczamy nowe informacje o inwestycji. Ta forma komunikacji cieszy się olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Kabat, którzy toczą tu ożywione dyskusje na temat proponowanych przez nas rozwiązań. Muszę przyznać, że wyraźną przewagę mają opinie popierające Galerię Kabaty. Traktujemy je jako zdanie mieszkańców Kabat i całego Ursynowa" - stwierdził p. Pan. Dariusz Nowaczyk (dyrektor Działu Rozwoju Nowych Inwestycji Tesco) w piśmie do Biura Ochrony Środowiska.

Opinie na stronie Galerii Kabaty w dniu 2.07.2014 / Fot. Ratujmy Kabaty Czy te opinie są autentyczne? Dziwnym trafem pojawiają się po wczorajszych wydarzeniach (omówienie sprawy rozbudowy TESCO na Komisji Ładu Przestrzennego Rady m. st. Warszawy - przyp. red.), jedna po drugiej w przeciągu niecałych 3 godzin. Wszystkie mają tak samo oznaczoną stronę Galerii Kabaty. W ostatniej błąd, od kiedy Multikino jest w Galerii Mokotów? Wygląda to nieprzekonująco i, mówiąc szczerze, trochę żałośnie. - czytamy na stronie Ratujmy Kabaty

Po upływie jednego dnia posty zniknęły. / Fot. Ratujmy Kabaty Po upływie jednego dnia prezentowało się to zgoła inaczej. Tak wygląda to na drugi dzień. Dwie opinie z trzech się ulotniły, skasowano również te krytyczne. Bez komentarza - czytamy na Ratujmy Kabaty.
Przeglądając resztę postów i komentarzy trudno dopatrzyć się przewagi pozytywnych nad negatywnymi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.