Facebook Google+ Twitter

GALERIA PEŁNA EMOCJI

Gdzie są twoje zdjęcia? Na dysku, pendrivie, a może na płycie? Szkoda, aby się marnowały i nikt ich nie oglądał. Przenieś je na płótno, szkło lub drewno i powieś na ścianie. Stworzysz modną dekorację wnętrza, pełną wspomnień i emocji, które

Podstawa osobistej galerii to profesjonalnie wywołane zdjęcia. Mogą być na papierze i oprawione w ramki. Firma CEWE oferuje również, oprócz standardowej, wysokiej jakości fotografii, przeniesienie twoich zdjęć na płótno. Wyglądają jak niezwykłe dzieła sztuki. Jeszcze bardziej niekonwencjonalne jest przenoszenie przez CEWE zdjęć na szkło lub drewno. Wybór charakteru dekoracji należy do ciebie. Te na szkle będą idealne do wnętrz ascetycznych, nowoczesnych,
na drewnie zagrają we wnętrzach rustykalnych albo urządzonych w stylu prowansalskim. Również formaty nie są ograniczeniem. Pamiętaj tylko, że małe formy wyglądają na ścianach najładniej, gdy wisi ich więcej. Można z nich stworzyć piękną, wielobarwną lub czarno-białą kompozycję, która przykuje wzrok każdego, kto wchodzi do domu. Duże formy natomiast pięknie prezentują się nawet wtedy, gdy wiszą pojedynczo.

Rosnąca moda
Kilka lat temu można było zauważyć, że coraz częściej na ścianach modnych restauracji i klubów zamiast obrazów pojawiają się zdjęcia. Teraz fotografie zdobywają nasze domy. Nic dziwnego. Coraz więcej osób sięga po taki sposób dekoracji, gdyż przy niewielkim wysiłku i stosunkowo niskich kosztach można uzyskać wspaniałe efekty. Poza tym zdjęcia mają jeszcze jedną nieocenioną zaletę. Podobnie jak książki dodają wnętrzu ciepła i charakteru. A jeśli są to twoje zdjęcia, tworzą charakter naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny. Żadna dekoracja nie przebije takich fotografii na płótnie, szkle czy drewnie. Nie dość, że są wykonane w tak niekonwencjonalny sposób, to jeszcze opowiadają one twoją historię, oddają klimat chwili, przywołują wspomnienia. Rodzinne fotografie stanowią dodatkowe spoiwo, które was łączy. Przyjemnie jest jeść śniadanie czy relaksować się w fotelu, patrząc na osobiste dzieła sztuki. Również dla znajomych taka galeria może być atrakcyjna, zwłaszcza gdy na zdjęciach-obrazach jest uchwycona wspólna podróż czy przygoda.

7 złotych reguł
Osobistą galerię możesz stworzyć w salonie, sypialni, kuchni czy w przedpokoju.
1. Ważne, by centralny punkt twojej galerii znajdował się ok. 160 cm od podłogi, a więc na wysokości, na którą najczęściej pada nasz wzrok.
2. Zdjęcia zawieszone w poziomie optycznie poszerzą wnętrze, w pionie podwyższą.
3. Aby uniknąć chaosu, wszystkie zdjęcia warto oprawić w identyczne lub bardzo podobne ramy, najlepiej w tym samym kolorze (zdjęcie obok).
4. Przy wieszaniu dużej ilości zdjęć, jedna z krawędzi kompozycji powinna tworzyć linię prostą. Może być to krawędź dolna lub górna.
5. Kompozycja najlepiej wygląda wtedy, gdy zachowamy równe odległości między zdjęciami (zdjęcie poniżej)
6. Gdy mamy zdjęcia różnej wielkości, największe najlepiej powiesić najniżej, pod mniejszymi.
7. W przypadku gdy wieszamy zdjęcia wzdłuż schodów, linia biegnąca przez środek zdjęć powinna mieć taki sam kąt nachylenia jak schody.


Informacje o CEWE:
CEWE to lider branży fotograficznej w Polsce i Europie – produkcja fotoproduktów: odbitki, CEWE Fotoksiążki, Fotoobrazy, Fotokalendarze, Fotoprezenty. Właściciel marki FOTOJOKER – największej sieci sklepów fotograficznych w Polsce.
Właściciel Cewe-print.pl – największej drukarni internetowej w Polsce.
W szerokiej ofercie CEWE, sztandarowym produktem jest CEWE Fotoksiążka, drukowana na nowej generacji maszynach do druku cyfrowego, które gwarantują najwyższą możliwą jakość. Program projektowy Fotoświat to najlepsze oprogramowanie do fotoksiążki 2012 według pisma Photographie. Zwycięzca testów m.in.: Fototest, Digitalphoto, MAC-UP, PcFormat oraz Plus X Awards.
CEWE to ponadto:
70 salonów Fotojoker ze sprzętem, usługami foto oraz profesjonalną kadrą,
współpraca B2B z firmami: Rossmann, Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Media Expert,
ponad 5000 punktów odbioru na terenie całej Polski,
największy wybór formatów,
największy wybór gadżetów do personalizacji,
realizacja niestandardowych usług (formaty, kształy, personalizacja),
dział obsługi klienta czynny 7 dni w tygodniu,
realizacja zamówień B2C oraz B2B.

Jako międzynarodowa grupa, CEWE prowadzi działalność w zgodzie z narodowymi i międzynarodowymi przepisami prawa, a także z ogólnie uznanymi zasadami etycznymi. Odpowiedzialne działania i zaangażowanie biznesowe są w CEWE tradycją i stanowią integralny składnik kultury przedsiębiorstwa, co potwierdza uzyskany certyfikat FSC ®. Więcej informacji znajdziesz na:
cewe.pl
fotojoker.pl
cewe-print.pl
cewe-fotoksiazka.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.