Facebook Google+ Twitter

Galeria Sękowa świątynią sztuki

Bogdan Biernat to urodzony w Rymanowie w 1953 r. absolwent Akademii Sztuk Pięknych - Wydział Rzeźby w Krakowie i nauczyciel Liceum plastycznego w Krośnie. W minioną sobotę zaprezentował swoje prace w Galerii Sękowa.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Mieści się przy Uniwersytecie Ludowym Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej koło Sanoka. W Galerii wystawiali swe prace tacy artyści jak: B. Florek - tkanina, P.Woroniec - rzeźba, R. Kryński - rysunek, P. Wójtowicz - malarstwo, Bracia W i M. Pażuchowie -
Mieści się przy Uniwersytecie Ludowym Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej koło Sanoka. W Galerii wystawiali swe prace tacy artyści jak: B. Florek - tkanina, P.Woroniec - rzeźba, R. Kryński - rysunek, P. Wójtowicz - malarstwo, Bracia W i M. Pażuchowie -

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Bardzo dobra forma informowania innych o tym co dzieje się niekoniecznie tylko na "salonach". Znakomicie, że artykuł poparty jest dużą ilością zdjęć, bo przecież opisać dzieło tylko słowami to tak jakby jeść ciastko przez szybę. Bogdan Biernat jest postacią znaczącą na Podkarpaciu i dlatego cieszę się, że można poczytać o nim w tym serwisie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za wprowadzenie w świat artystyczny--to jak karma dla duszy i słodkość dla oczu.Piękne dzieła, kunszt sam w sobie! Ciekawe prace i porównanie do dzieł ś.p. Hasiora jak najbardziej trafne.Może u nas kiedyś taki wernisaż doszedłby do skutku???Byłoby to dla nas ludzi z Żuław niesamowite przeżycie -takie spotkanie z żywą sztuką.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.