Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3541 miejsce

GALERIA: Zaskakująca trzecia seria serialu!

Iwona Guzowska w "Galerii", zmasakrowana Julia Pietrucha w areszcie, pojawienie się Doroty Naruszewicz, Ady Fijał, Aleksandry Kisio. To tylko kilka niespodzianek, które czekają widzów trzeciego sezonu serialu. Start już 28 stycznia!

Zdjęcie pochodzące z planu trzeciej serii s. "Galeria". Fot. Zdjęcie nadesłane przez Paulinę Wajdziak z działu PR ATM GRUPY. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Paulinę Wajdziak z działu PR ATM GRUPY.Zdjęcie pochodzące z planu trzeciej serii s. "Galeria". Fot. Zdjęcie nadesłane przez Paulinę Wajdziak z działu PR ATM GRUPY. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Paulinę Wajdziak z działu PR ATM GRUPY.

Po tym, jak w ostatniej odsłonie drugiej transzy serialu Patryk (Dominik Rybiałek) spowodował wypadek, Anita (Julia Pietrucha) bierze całą winę na siebie i trafia za kratki. Niestety, znajduje się w jednej celi z kobietą mającą za sobą bujną przeszłość. W tej roli zobaczymy sportowca, a także aktualnie polityka, Iwonę Guzowską, której samoobrona i sztuki walki nie są obce. Wyładowuje swoją złość na Anicie, brutalnie ją bije. Los nie oszczędza w dalszym ciągu Michała Lorena (Rafał Cieszyński). Nie dość, że jego syn powoduje wypadek pod wpływem alkoholu, to teraz bez zapowiedzi pojawia się matka Patryka. W ten sposób Dorota Naruszewicz, która z dnia na dzień zniknęła po tylu latach z serialu „Klan“, wraca do aktorstwa po przerwie. A do tego w serialu w różnych ciekawych okolicznościach pojawią się aktorzy, tacy jak np. Monika Kwiatkowska, Krzysztof Wieszczek, czy Dorota Czaja.

Jak potoczą się losy w wrocławskiej galerii handlowej? Czy Anita wycofa zeznania, uwolni się ze szponów przemocy i więziennej celi? Czy Karolina (Magdalena Turczeniewicz) w tak dramatycznych okolicznościach zmieni nastawienie do swojej siostry?

Premiera pierwszego odcinka trzeciej transzy serialu już w poniedziałek, 28 stycznia! Oczywiście, w TVP1!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wiele wiele więcej się wydarzy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.