Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1691 miejsce

Galerianki to zjawisko czy chwilowa moda?

Artykuł porusza ciekawe zagadnienia społeczne takie jak zjawisko galerianek w świetle sponsoringu

Szukam sponsora / Fot. Cendrowski

http://www.vixena.pl/szukam-sponsora to dziś wśród młodzieży ogromnie popularne hasło. Sponsorami z zasadzie są mężczyźni w średnim wieku, zamożni, żonaci. Dlaczego szukają białogłów chętnych na sponsoring ? Ponieważ z nimi mogą poczynić owe czego nie zmajstruje z nimi wyczerpana życiem żona, mogą pójść razem do kina, kultywować wulgarny stosunek czy pójść na zabawę. Pan otwarcie wykazuje się w uczestnictwu młodej, tajemniczej kobiety będącej przeciwieństwem strefy, jaka ma rozkoszna nadwagę, nie hołubi nuże tak bardzo o krasę oraz ma interwały po dwu ciążach. Sponsorowane białogłowy otrzymują od swoich sponsorów pieniądze, prezenty, wozy, telefony komórkowe.
Problem został bardzo dobrze ukazany w obrazie „Galerianki” Katarzyny Rosłaniec, jaki objawia życie młodych dziewcząt spędzających okres w pinakotekach handlowych – nowoczesnych świątyniach konsumpcji. Za zakupy płaca im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za stosunek obdarowują wyrostki prezentami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów a innym ciosem drogi telefon komórkowy.
Sponsoring nie dotyczy poszczególnie niewiast. Jeszcze częściej można trafić na powiedzenia mężczyzn. „Szukam Pani, która w zamiany za łagodnie zgoniony czas i dyskrecje zasponsoruję ma osobę”
„Szukam majętnej Pani sponsorki, jaka wielbi młodych szczeniaków. Mam 21 lat. Zada podpory pieniężnej. Naprawdę pikieto, przynoszę dyskrecję natomiast higienę. Skonstruuję co tylko raczysz, nie tylko stosunek. Zdołam tezy zająć się domem, działać zakupy bądź być np. kierowca prywatnym.”
http://www.vixena.pl to miejsca, gdzie zamieszczają swoje anonse. „Hej tu Wiktor, byczek schludny latek 25 gonię pani jaka mnie zasponsoruję
w inwersyj za jakąkolwiek co jej się zechce” .Naokoło sponsoringu istnieje transportowanych wiele dyskusji, jedni go popierają inni negują. Jedno nie zaniecha wątpliwości: liczba ludzi chcących istnień sponsorem rośnie. I wraz ze rozwojem popytu, rośnie i podaż.
Uskuteczniono badania na problem tego widma. Wypływa z nich, ze racja nie musi być patologia (pijaństwo, znęcanie się) w rodzinie. Najczęściej przechodzi o życie emocjonalne takich smarkuli. Istnień może nigdy nie usłyszały od swoich rodziców, ze są kochane natomiast pozytywne. Nigdy nie powiedziano z nimi na temat miłości i seksu. Nie uzasadniono, ze seks powinien nastąpić wtedy, jak dwoje człowiecze się kocha a potrzebuje ze sobą istnień. Natomiast jak nuże młode małolatki pytają mamę o sytuację koegzystowania, są często zbywane groźnym mniemaniem albo zdaniem: "Jesteś na to za młoda. Porozmawiamy za kilka lat!". Oraz tak skutkuje się wola poznania natomiast przeżycia czegoś nowego - prostytucja. Natomiast w poniektórych casusach panienki były w dziecięctwu niepokojone płciowo przez ojców czy pedofili. Seks asocjuje im się z czymś obrzydliwym, ale cero przedtem się na onym decydują, dochodzą do wniosku, ze warto mieć z niego jakąś korzyść.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.