Facebook Google+ Twitter

Gang inteligentnych blondynek atakuje w Brazylii

W Sao Paulo w Brazylii szaleje "gang blondynek", który porywa i okrada kobiety. Przestępczynie to wykształcone atrakcyjne osoby, które napadają na kobiety wizualnie podobne do siebie. Policja schwytała dotychczas 3 osoby.

 / Fot. Channel R/CC 3.0W Sao Paulo, największym mieście Brazyli grasuje zorganizowana grupa kobiet, które napadają na zamożnych ludzi głownie w okolicach centrów handlowych.

Grupa przestępcza to gównie kobiety, atrakcyjne o jasnym kolorze włosów, dobrze wykształcone. Większość z nich włada kilkoma językami. Są dobrze ubrane, zadbane, umalowane i robią dobre wrażenie.

Czyhają na parkingach dużych centrów handlowych upatrują ofiarę i napadają na
nią. Okradają upatrzoną osobę z kart kredytowych, po czym przetrzymują ofiarę grożąc jej bronią. W tym czasie część gangu odłącza się od grupy i wykorzystuje skradzione karty kredytowe w drogich sklepach fundując sobie luksusowe zakupy.

Ofiarami grupy "blondynek" są przede wszystkim kobiety wizualnie podobne do przestępczyń co ułatwia wykorzystywanie skradzionych kart kredytowych w sklepach.

Jak twierdzi policja Sao Paulo - zorganizowany gang działa w mieście już od około 3 lat. W tym czasie okradzionych zostało co najmniej 50 osób. Zatrzymano już 3 osoby związane z grupą w tym jednego mężczyznę - informuje Corriere.it.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.