Facebook Google+ Twitter

"Garfield II" Najnowsza komedia Tima Hilla

To już trzy dni, odkąd na ekranach kin zagościła najnowsza komedia Tima Hilla - kontynuacja komedii o złośliwym sierściuchu z 2004 roku.

Przypomnijmy:

Pierwszą cześć “Garfielda” nakręcił Peter Hewitt. Tymczasem nowy reżyser “Garfielda” ma na swoim koncie zaledwie trzy produkcje, a wśród nich “Muppety z kosmosu”.

Miejscem akcji pierwszej części "Garfielda" były Stany Zjednoczone. Druga część przygód pomarańczowego kocura ma miejsce w Wielkiej Brytanii.

Tym razem Garfield nie tylko sfotografuje się przed Big Benem, zwiedzi miasto na piętrze londyńskiego autobusu, ale i zmierzy się z ambitnym arystokratą, lordem Dargisem, który chce zagarnąć ogromną posiadłość, należącą do... zobaczycie sami.

Film pełen jest zabawnych sytuacji. Złośliwy sierściuch odkryje, czym jest solidarność ze zwierzętami, a czy będzie potrafił ją docenić... Nie zawiodą efekty specjalne. Jednak złośliwi mogą przypiąć łatkę scenariuszowi. Fabuła jest bardzo podobna do znanych wszystkim tytułów, takich jak “Czy to ty, czy to ja”, bądź też słynnego “Księcia i żebraka”. Pomimo to, bohater stara się dorównać charyzmą Garfieldowi z kultowej kreskówki lat osiemdziesiątych.

W roli Jona Arbucle’a ponownie wystąpił Breckin Meyer, a uroczą Liz Wilson również zagrała Jennifer Love Hewitt. W najbardziej perfidną postać - lorda Dargisa wcielił się Bill Connolly.

Niestety, zmieniony został dubbing. Garfield nie ma już głosu o cudownej “mruczącej” barwie Marka Kondrata, ponieważ tym razem głosu użyczył mu Zbigniew Zamachowski.

Druga część “Garfielda” – jak to zwykle bywa – pozostaje w cieniu pierwszej. Wielbiciele wrednego kocura z pewnością jednak odnajdą, również w tej części coś dla siebie. Najmłodsi kinomani będą śmiali się do łez, a koneserom ... no cóż, to nie jest film dla nich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.