Facebook Google+ Twitter

Garść piątkowego autolansu

Czyli o tym, czym pochwaliliśmy się w mijającym tygodniu.

 / Fot. U.A.MarczewskaTydzień autolansu rozpoczął Mateusz Urbaniak, który boryka się z pewnym dylematem: nie wie, jakie kierunek studiów wybrać. Na tapecie są prawo i dziennikarstwo. Wygląda na to, że Mateusz musi się ze swoim problemem zmierzyć sam, ale oczywiście wszelkie rady i sugestie są mile widziane.

W sobotę piątego grudnia pochwaliłam się Wam swoim małym osiągnięciem - udało mi się być tuż pod domem Romana Polańskiego w szwajcarskim Gstaad. Co prawda nie zobaczyłam samego reżysera, ale i tak było ciekawie. A jak to się wszystko odbyło? Jeśli jeszcze nie wiecie, przeczytajcie tutaj.

Ewa Krzysiak pochwaliła się prezentem, jaki dostała od Mikołaja: są to bilety, jakie dostała dla siebie i dziecka na musical "Czerwony Kapturek". Podobno przedstawienie bardzo się podobało.

Porcji autolansu doczekaliśmy się również od Gosi Mrozek, która od niedawna pracuje w internetowym wydaniu "Głosu Wielkopolskiego". W tym wątku Gosia pochwaliła się swoimi materiałami, które zostały opublikowane na stronie "Głosu". Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nasz redakcyjny kolega Mateusz Aleksandrowicz napisał, że czeka go wolny weekend. W związku z tym Mateusz nie zamierza robić nic poza leżeniem brzuchem do góry.

Spokojnego, wesołego i najlepiej wolnego weekendu życzę wszystkim Autorom Wiadomości24. Nie zapomnicie o naszej grupie autolansu. Trwa on przez cały tydzień, 24 godziny na dobę!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ha, racja, poprawiam :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agato, o ile pamiętam piątego grudnia byłaś z wizytą u Polańskiego. ;) bo czwartego grudnia napisałaś o mnie piękny artykuł.[ przy okazji się też pochwaliłam.] ;)) gratulacje dla Małgosi M.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.