Facebook Google+ Twitter

Gaz do dechy i... do Manufaktury!

W łódzkim Centrum Handlowym Manufaktura rozpoczął się dziś Car Show 2007 - wielkie widowisko dla fanów motoryzacji.

Car Show 2007 - wystawa najnowszych modeli znanych marek / Fot. B. StawowskiCar Show to święto wszystkich fanów samochodów, motocykli, a także wyczynów mistrzów kierownicy. Podczas imprezy można zobaczyć najciekawsze modele takich marek jak Mercedes, Ford, Mitsubishi, Opel, BMW, Chevrolet, Fiat & Alfa Romeo, Chrysler, Audi, Toyota i Liberty Motors. - W czasie imprezy niektóre z firm dokonają premiery nowych propozycji samochodowych. - mówi Joanna Delbar, rzecznik Manufaktury. Auta można obejrzeć na rynku Centrum, a jazdy próbne odbywają się na parkingu od strony ul. Karskiego. Natomiast w Galerii Handlowej na zwiedzających czekają najnowsze modele motocykli największych światowych marek: Honda, Yamaha, Triumph i BMW.

Każdy z wystawców przygotował wiele atrakcji dla zwiedzających. Przewidziane są występy, pokazy, quizy i Tor off road`owy na rynku łódzkiej Manufaktury. / Fot. B. Stawowskikonkursy z nagrodami, a dla dzieci animacje, gry i zabawy. - Na rynku zbudowano także off road - tor przeszkód dla samochodów terenowych. - opowiada Joanna Dalbar. - Każdy może wziąć udział w emocjonującej przejażdżce w towarzystwie wykwalifikowanego kierowcy. - dodaje.

Dodatkową atrakcją w sobotę 21 kwietnia będą łódzkie Eliminacje do Drużynowych Mistrzostw Mechaników Samochodowych 2006/2007. Załogi pięciu renomowanych łódzkich serwisów zmierzą się na oczach gości Manufaktury. Najlepsza z nich weźmie udział w finale, który odbędzie się w czerwcu w Katowicach. Zmagania mechaników odbędą się na parkingu od strony ulicy Karskiego i Drewnowskiej.

Impreza Car Show 2007 potrwa do 30 kwietnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.