Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3549 miejsce

Gazeta Polska Codziennie: Dzwoni asystent Arabskiego do sędziego... Udana prowokacja

"Gazeta Polska Codzienne" zorganizowała skuteczną prowokację medialną. Jeden z dziennikarzy podszył się pod asystenta szefa Kancelarii Premiera,Tomasza Arabskiego i zadzwonił do Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku.

 / Fot. Wojciech Barczyński/PolskapresseNie dość, że sędzia nie zakończył szybko rozmowy to jeszcze podał szczegółowe informacje dotyczące przebiegu śledztwa w sprawie Amber Gold. Wykazał się również wyjątkową elastycznością; stwierdził, że dopasuje się do planów Arabskiego i zorganizuje specjalne posiedzenie sądu, na którym ma być rozpatrzone zażalenie na aresztowanie byłego szefa Amber Gold, Marcina P.

Zapytany o skład sędziowski odpowiedział "O to proszę się nie martwić" - cytuje dziennik.pl.

Sędzie również przyjął propozycję spotkania z premierem następnego dnia po tym posiedzeniu. Wyraził również zgodę na to, aby Tomasz Arabski zadzwonił do niego na telefon komórkowy wieczorową porą.

Znajdź nas na Google+





Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

zoo !
  • zoo !
  • 14.09.2012 20:23

A kto jest wydawcą GPC ? Pani Goss , przyjaciółka p Jadwigi Kaczyńskiej , a kierownikiem działu śledczego jest pan Maciarewicz. Pani Goss zerwała umowy z dotychczasowymi kolporterami , gazeta zalega w drukarniach .[ oczywiście do wiadomości podano ....wina Tuska ] Migalski : tak rozszyfrowuje skrót GPC - Gazeta Pisowska Codziennie lub Gazeta Pisowska Niezmiennie. Dziwna partyjna gazeta . Sakiewicz jest tylko " redaktorem naczelnym "

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 14.09.2012 16:42

No no .... śledztwo może wykazać całkiem ciekawe historie .....np kto faktycznie stał za tą prowokacją ? Dążenie do władzy budzi najniższe instynkty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pokrzywdzony
  • pokrzywdzony
  • 14.09.2012 10:01

Tak to prawda tu w Gorzowie jest to samo, niektórzy sędziowie są na "telefon" załatwiają sprawy dla loby bankowego tu w Gorzowie. Wygrałem w Sądzie Rejonowym sprawę, a pełnomocnik Banku spóźnił się ze złożeniem apelacji na co SR odrzucił przywrócenie terminu, złożona została apelacja do Sądu Okręgowego w Gorzowie, który przywrócił dużej kancelarii termin, a kosztami 1100zł obciążył mnie który nic w tej sprawie nie zrobił, nie ja się spóźniłem lecz kancelaria banku. Prawo jet dla bogatych, to trzeci świat!

Komentarz został ukrytyrozwiń
misiek
  • misiek
  • 14.09.2012 09:31

Tak sądy załatwiają sprawy na telefon. To prawda.!!!!!!!!!!!!!. Co to jest niezawisłość sądów?????.
To fikcja które nie istnieje. Po prostu ręka rękę myje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 14.09.2012 09:10

@ Redaktorze Nalewaj - a kozy wydoiliście!??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan redaktor się zagalopował bo czy można wierzyć takiemu redaktorowi który zaprasza na wesele a okazuje się że goście przyjechali na pogrzeb.Takich ludzi to powinno się eliminować z życia publicznego natomiast kierować do przymusowego leczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan kot
  • jan kot
  • 14.09.2012 01:55

rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana,

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 13.09.2012 19:36

Proces gnilny postępuje w PO i jest coraz bardziej kłopotliwy dla partii ,ale jest bardzo grożny, dla państwa polskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostatnie wydarzenia potwierdzają ścisły, mafijny związek polityków dzisiejszej władzy z przestępcami i z wymiarem sprawiedliwości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Filip
  • Filip
  • 13.09.2012 18:20

@ Panie Nawel , a jak tam będzie zamieszana opozycja ? Prowokacja wyszła z ich gazety. Ostrożnie z insynuacjami .
2005- 2007 CAŁY RESORT SPRAWIEDLIWOŚĆ był dyspozycyjny wobec władzy .......wielu ich nadal pracuje .O prokuraturze nie wspomnę . Proszę przypomnieć sobie kto jest zastępcą Seremeta . 2 młodych prokuratorów też chciało bawić się w politykę . A CBA ?