Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

109698 miejsce

"Gazeta Polska" przegrała z Michnikiem. Musi zamieścić sprostowanie

Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował, że "Gazeta Polska" będzie musiała zamieścić sprostowanie do listu otwartego Jarosława Marka Rymkiewicza i odpowiedź Adama Michnika.

 / Fot. Mariusz Kubik, http://www.mariuszkubik.pl/domena publiczna"Kiedyś – dawno temu – byliśmy przyjaciółmi. Teraz pragniesz mnie postawić przed sądem (właśnie otrzymałem list od Twojego adwokata), ponieważ napisałem prawdę: że jesteście – Ty i Twoi ludzie – spadkobiercami Róży Luksemburg i jej straszliwej idei wynarodowienia Polaków (oraz wszystkich innych narodów) – idei podjętej potem przez Komunistyczną Partię Polski." - czytamy w tekście Rymkiewicza, który ukazał się również w Salonie24.

Sąd pierwszej instancji nakazał w kwietniu "Gazecie Polskiej" opublikowanie sprostowania i odpowiedzi na list. Naczelny tygodnika, Tomasz Sakiewicz odmówił. Dziś Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił odwołanie "Gazety Polskiej" w tej sprawie.



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

elwira
  • elwira
  • 01.12.2011 09:29

@Maniek ---- do cmokania w hydranty jesteś Ty ! Panu Michnikowi możesz wskoczyć na pukiel i dmuchać w odbytnicę ! Jesteś jak Judasz ty ku*wa mać. Na Ojca Tadeusza też gadasz gupoty ch*jowy człowieku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 30.11.2011 14:07

Michnik.............!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 29.11.2011 21:54

Michnik to bardzo niewiarygodny człowiek, tak jak jego Gazeta Wyborcza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 29.11.2011 21:40

a co sakiewicz a co.przepraszaj jak ci kaza

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlinska
  • elaszychlinska
  • 29.11.2011 20:30

Pan Rymkiewicz , gorący zwolennik STALINA , nawrócony od jakiegoś czasu przegina w drugą stronę .Bardzo niewiarygodny człowiek - farbowany . Za pomówienia trzeba ponosić karę .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Darek Ziobro
  • Darek Ziobro
  • 29.11.2011 19:32

Jarosław Marek Rymkiewicz ma przeprosić wydawcę "Gazety Wyborczej" i wpłacić 10 tys. złotych na cel społecznydla ocimniałych w Laskach. Poszło o zeszłoroczną wypowiedź Rymkiewicza dla "Gazety Polskiej".
Przeprosiny mają się ukazać w Gazecie Polskiej , poniewaz tam pomówił Adama Michnika :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maniek
  • Maniek
  • 29.11.2011 19:08

Michnik, Pana Rymkiewicza może cmoknąć w hydrant. A sądy jakie są każdy widzi....
Gnoi się patriotów ,a wynosi na piedestał ;szubrawców:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
far
  • far
  • 29.11.2011 18:52

Ten tekst został tak pokretnie napisany , że można myśleć , że to Michnik ma przeprosić.
Tak nie jest .Otóz , jest tak -Marek Rymkiewicz na łamach Gazety Polskiej ma przeprosic i napisać sprostowabnie a dotyczace Adama Michnika .