Facebook Google+ Twitter

"Gazeta Wyborcza" krytykuje Wojewódzkiego i Figurskiego

Paweł Smoleński skrytykował Kubę Wojewódzkiego oraz Michała Figurskiego. Określił ich mianem chamów i prostaków.

Kuba Wojewódzki oraz Michał Figurski znowu wywołali skandal i rozpalili do czerwoności emocje polskiej opinii publicznej. Tym razem w charakterystycznym dla siebie stylu żartowali sobie z ukraińskich kobiet. Efekt? Zdecydowana reakcja ukraińskiego MSZ. Nie jest to pierwszy wybryk celebrytów z Radia Eska Rock; wcześniej obrazili rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, Alvina Gajadhura. Prokuratura postawiła im nawet w tej sprawie zarzuty.

"Gazeta Wyborcza" jest akurat tym środowiskiem, które z dużą sympatią przygląda się działalności Wojewódzkiego oraz Figurskiego. W tej sprawie jest jednak solidarna z większością opinii publicznej, która jest oburzona zachowaniem dziennikarzy Radia Eska Rock. "Najpewniej, w zamiarach Wojewódzkiego i Figurskiego wszystkie wypowiedziane przez nich zdania miały być leciutkie, zwiewne, szalenie dowcipne, w dobrym guście. Wyszła im prymitywna, chamska paplanina" - pisze w "Wyborcza". Publicysta zaznacza, że nie interesują go intencje showmanów, ponieważ chamstwa i wulgarności, jakimi się popisali, nie można usprawiedliwiać. Smoleński nazywa Wojewódzkiego i Figurskiego chamami i prostakami.

Smoleński skrytykował również prezesa Radia Eska Rock, który próbował rozmydlać całą sprawę (przekonywał, że wypowiedź Figurskiego i Wojewódzkiego nie była atakiem na Ukraińców, ale kpiną z polskich zachowań): "Poważniejszy jest przypadek prezesa Potońca, którego cudownie bałwańską interpretację słów Wojewódzkiego i Figurskiego również mam gdzieś. Z jego słów wynika bowiem, że nie tylko jest na bakier z dobrym wychowaniem, ale też w głowie ma nietęgo. Prezes nie rozumie, co mówią jego antenowe gwiazdy, bo gdyby rozumiał, nie stawałby w ich obronie. Takie radio jaki prezes?" - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Panie Debiutancie nazwiska piszemy z dużej litery! Oj, nie chodziło się na lekcje j. polskiego :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Programy wojewódzkiego i figurskiego oglądają sieroty intelektualne i moralne wychowane na wzorcach Wałęsy "bolek" i Balcerowicz największego "przekrętka" i lichwiarza w powojennej Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lubię oglądać program tego ,,wariata", ale to co odwalił - to dla mnie nie jest dowcipem. Zrozumiałabym, gdyby taki żart wymsknął się z ust 5 -latka, ale Kuba ma 50! W tym wieku już chyba wypada wiedzieć co się mówi?!

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
  • -ono-
  • 24.06.2012 09:03

Wincenty - opowiadacz bzdury ! wypowiedz ich była poniżej krytyki, a chamstwo to chamstwo i nie warto tłumaczyć co poeta miał na myśli.

Komentarz został ukrytyrozwiń
łowca komuchów
  • łowca komuchów
  • 23.06.2012 12:58

Wincenty ,czy to ty wyprowadzałeś sztandar PZPR po raz ostatni ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
wincenty
  • wincenty
  • 23.06.2012 10:53

zarty kuby i michala na temat ukrainek byly ubogie.ale maja swoja publicznosc sluchaczy fanow tak jak radio maryja i telewizja trwam ma swoich oddanych sluchaczy.publicznosc kuby i michala to ludzie mlodzi i wyksztalceni zas radia maryja i telewizji trwam to ludzie manipulowani i wykorzystywani.

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz ciota
  • janusz ciota
  • 23.06.2012 09:33

Takie dwie miernoty podążają drogą Palikota - robią paskudne rzeczy by zdobyć popularność. Taki Kupa osiągnął wygląd podobny do mężczyzny w wieku prawie 50 lat ,dotychczas wyglądał jak niewypierzona panienka,a ten drugi to kupa sadła i łoju.TVN postawiło na takiego paralityka jak Wojewódzki i dlatego zbankrutuje niedługo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.