Facebook Google+ Twitter

"Gazeta Wyborcza": krzyż zostanie przeniesiony pod koniec sierpnia

Krzyż sprzed Pałacu Prezydenckiego zostanie przeniesiony pod koniec sierpnia - informuje Gazeta Wyborcza powołując się na anonimowego polityka warszawskiej PO. - Może być coraz trudniej. Grupa pod krzyżem radykalizuje się - twierdzi informator "Gazety".

Akcja krzyż w Warszawie / Fot. PAPKrzyż przed Pałacem Prezydenckim ustawili po katastrofie smoleńskiej harcerze. Zgodnie z porozumieniem pomiędzy Kancelarią Prezydenta, kurią metropolitalną i harcerzami krzyż ma zostać przeniesiony do kościoła św. Anny na Krakowskim Przedmieściu.

3 sierpnia zgromadzeni na Krakowskim Przedmieściu ludzie uniemożliwili przeniesienie krzyża do Kościoła św. Anny - tak miało się stać zgodnie z porozumieniem podpisanym między warszawską kurią, Kancelarią Prezydenta, harcerzami i Duszpasterstwem Akademickim Kościoła św. Anny. 5 sierpnia uczestnicy akademickiej pielgrzymki mieli ponieść go na Jasną Górę, po czym krzyż miał wrócić do kościoła. Wobec protestów zrezygnowano z przeniesienia krzyża.

Źródło: wyborcza.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, komu zależy na podgrzewaniu atmosfery. Ten materiał jest WIELKĄ NIEODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WYBORCZEJ. Anonimowy polityk, sezon ogórkowy i tak jeszcze kilka powodów podtrzymywania czytelności a człowieka szlag trafia, jak w kółko to czyta. Może gdzieś UFO w zbożu ślady zostawiło?, może gdzieś piasek do morza spłynął? a sąsiadowi ufoludek kiełbasę z rożna porwał?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.