Facebook Google+ Twitter

Gazeta Wyborcza na tydzień otwiera swe archiwum

Z okazji 20 urodzin gazety, każdy internauta dostanie możliwość przejrzenia wszystkich artykułów, które ukazały się w jednej z najpoczytniejszych i najbardziej opiniotwórczych polskich gazet.

 / Fot. Gazeta WyborczaBezpłatny dostęp do internetowego archiwum Gazety Wyborczej jest możliwy od 7 do 13 maja pod adresem www.archiwum.wyborcza.pl. Na co dzień, aby skorzystać z tekstów w nim zawartych, trzeba zapłacić od 3,66 zł za 5 minut dostępu, aż do 299,50 zł za miesięczny abonament. W archiwum dostępnych jest ponad 3,5 miliona tekstów z papierowych wydań gazety, ukazującej się od 1989 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 08.05.2009 12:52

infopol to przewrotna teza, ma reklamodawców bo jest poczytny, raczej w tą stronę to działa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

poczytna ale nie opiniotwórcza bo Wyborcza podobnie jak inna poczytna gazeta - Fakt łowi tylko tanie sensacje i nie jest polską gazetą....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bosko, nie? Już wyszukuję teksty na interesujące mnie tematy. Zobaczę kto, co i jak mówił kiedyś a potem będę udowadniał pewnym ludziom, że nic im się nie udało zrobić i nie uda. :)

PS nie rozumiem w sumie jak można było dawać te wszystkie teksty gw do archiwum a nie żeby sobie ludzie mogli na co dzień czytać teksty sprzed paru lat bez dodatkowego płacenia? Mam nadzieję, że na w24 zawsze będzie możliwość czytania artów sprzed paru lat.

Pozdrawiam archiwistów :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.