Facebook Google+ Twitter

Gdańsk bije rekord. Kto będzie lepszy?

Wiadomości24.pl są w Gdańsku. Na głównej ulicy w pubie "Latający Holender" spotkało się wieczorem 13 osób, Autorzy mówią tak: - Uwaga Paweł notuje... Prawda.

Ze spotkania w Gdańsku pisze do Was Oliwia Piotrowska


To spotkanie jest niezwykle pouczające. Wszyscy bardzo się różnimy - i może dlatego tyle w serwisie energii. Przekrzykujemy się czasem, Paweł przysłuchuje się uważnie, dużo w nas emocji i staramy się przekonać do własnego zdania. To spotkanie jest dla mnie bardzo pouczające; nie pamiętam wszystkich imion, ale pamiętam już twarze i podglądy. Nie zawsze się słuchamy, nie wszystko jest powiedziane wprost, ale widać w nas potrzebę porozmawiania ze sobą na żywo, nie tylko w komentarzach, nie tylko w polemikach.

Może to słabość Wiadomości24.pl, że nie wszyscy mieszkamy w Warszawie, nie wszyscy możemy spotykać się regularnie, nie wszystkie pytania możemy zadać. Ale może to nasza siła, że tak bardzo się różnimy, że jesteśmy obrazem całego naszego kraju, że tak wiele nas dzieli.

Nie sposób być tutaj bez refleksji na temat naszej przyszłości. Chciałabym wiedzieć, o czym myślą inni, może napiszą tutaj za chwilę?

Inni:

Ewelina Broś : Sądzę, że powinniście sami spróbować. Jak jest? Jesteśmy cytuję: "Jednym ogniwem", rozwijamy się, mamy z sobą coś wspólnego i chcemy to kontynuować.

Ewa Kowalska: - Andrzeju Zaranek, szkoda, że Ciebie tu nie ma! Ty przynajmniej byś zapalił fajeczkę. Wszyscy tu strasznie kopcą papierochy, no prawie wszyscy.
Grzegorz (ten od gumek), nasz nowy "nabytek" - ma niezwykle radiowy głos, rewelacja, głównie jego słychać. Oliwia, swoim delikatnym głosem nie ma szans, żeby się przebić, chociaż podczas dyskusji z Mirnalem nabrała sił. O! Grzegorz znowu powiedział swoim donośnym głosem, że coś jest zaje ... O rany! Mało, że kopcą, to jeszcze używają słów mocniejszych niż dupa. Robi się coraz weselej...
Zdecydowanie optuję, za zrobieniem ogólnopolskiej imprezy Wiadomości24.pl - zaraz to zaproponuję naczelnemu. Co Wy na to? Szkoda, że Was tu nie ma! Pozdrawiam.

E.K. c.d.: - Mirnal zasypia, słowo daję, zasypia! A tu wcale nie jest nudno! W którymś z komentarzy napisał, że "w zasadzie nie pije". Otóż pije, pije, a jakże, a teraz zasypia. No chyba, że odezwała się jego metryka. O obudził się! Donośny głos Grzesia to sprawił. Właśnie zrobiliśmy wspólną fotkę, a Oliwia nas opuszcza. Łee, to chyba koniec, bo co to za impreza bez Oliwii! No zobaczymy ...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Uprzejmie donoszę, że ze zdjęciami mam pewien problem. Elegancko przerzuciłam je na kompa, wybrałam do galerii te, które nie są poruszone (a większość niestety jest :(), rozpoczęłam wlewać do galerii i ... zniknęły:( Chyba muszę rano poprosić o pomoc kogoś mądrzejszego, czyli faceta oczywiście :) Miłych snów :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kilkanaście minut temu dotarłem do domku w Gdyni. Pociąg (kolejka) 23:40 z Gdańska - bilety kupuje się u kierownika pociągu, a babki w kasach nie obsługują byle pociążków.
Trzynastka nie okazała się feralna - ostre dyskusje jednak okraszone zrozumieniem i 4 piwami (u mnie). Panie super, a panowie eleganccy, zaś Mirnala znowu przereklamowano (choćby Neptunia). Trzeba zbierać siły na kolejne artykuły... Pa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo!!!, tylko ja poproszę same ładne, bo cos mało fotogeniczna jestem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest godzina 00.11, właśnie przekroczyłam próg domu, odwożąc wcześniej Mirnala na dworzec, Karolinę Neptun pod dom, a Patrycje z Grzegorzem pod ... sklep z alkoholem i fajkami. Eeetam, lepiej wleję zdjęcia, zdjęcia z super-imprezy oczywiście :) :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ok, ja już w domku. I powiem wam tak: fantastyczni ludzie, świetna atmosfera, tysiące tematów i MIRNAL - rewelacyjny facet. Do następnego!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fotki!, Fotki! Fotki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

wiele się nauczyłam podczas jednego wieczoru.Czekam z niecierpliwością na fotki:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na spotkaniu było wesoło lecz nie brakowało ostrej wymiany zdań.To niesamowite ilu ciekawych ludzi poznałem w ciągu kilku rewelacyjnych godzin.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ale mi głupi żart wyszedł:D wybaczcie i bawcie się dobrze! czekamy na fotki

Komentarz został ukrytyrozwiń

czekamy...tylko może zróbcie teraz...i po...;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.