Facebook Google+ Twitter

Gdańsk - Bydgoszcz (39:52) - żużlowe potyczki w I lidze

Od maja 2005 roku do końca sierpnia 2008 roku, żużlowcy z Gdańska nie przegrali spotkania na swoim stadionie. Passa 27 zwycięstw została w minioną niedzielę przerwana. Szansa awansu oddaliła się od zespołu z Gdańska. Pozostają baraże, ale trzeba utrzymać 2 miejsce w tabeli.

1 z 25 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Krzysztof Jabłoński przed spotkaniem chętnie pozdrawiał publiczność. Fot. Sławomir Żylak
Krzysztof Jabłoński przed spotkaniem chętnie pozdrawiał publiczność. Fot. Sławomir Żylak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Sławku w ogóle to, co się dzieję obecnie w Lotosie to woła o pomstę do nieba. Szukanie na siłę winnych. Ale co mają zrobić Chrzanek i Jabol? Najpierw nie jeżdżą, a potem gdy trenują i prezentują się nieźle, to tor przygotowany na Bydgoszcz zupełnie się różni od treningowego. Na dodatek Tomek zostaję po jednym, słabym biegu odsunięty. Nie dostał nawet szansy dopasowania się do toru. A Jabłoński zdobył mało punktów, ale miał też pecha. Raz wykluczony, choć mi się wydaję, że niesłusznie. Walczył z Jonssonem jak równy z równym, ale nie udało mu się.

Na dodatek Zorro i Bjarne jeżdżą słabo, zawiedli w spotkaniu z Bydzią. W 6 startach zdobyli po 11 punktów, choć powinni conajmniej 3-4 więcej. Jedynym zawodnikiem, do którego nie można mieć pretensji jest Gafurov. Bo od niego nie oczekuję się zbyt wiele, a on po prostu robi swoje i jeździ co raz lepiej.

Jednak najgorsze jest to, że nad drużyną nie panuję trener. Sawina wyprawia straszne rzeczy. Jako JOKERA wystawia Billy Forsberga, choć ten wcześniej miał dwa zera. Mógł zaczekać jeszcze jeden bieg i Gafurova puścić.

Mam nadzieję, ze chociaż Gdańsk do baraży się dostanie. Bo szansa na awans nadal jest. Wystarczy tylko, że Zorro i Bjarne znowu będą zdobywać po 12-13 punktów. Gafurov po 7. A jak Chrzan i Jabol dojdą do siebie to powinni również koło 10 się zakręcić. Największym mankamentem w składzie GKS jest brak klasowego juniora. Bo, ani Forsberg, ani Karpov, a tym bardziej Sperz, czy Szymko nie są w stanie zapewnić wysokiej zdobyczy punktowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetnie, Sławek! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

...nie wypatrzyłem, bo i nie szukałem :))

Faktycznie, taktyki to nasz trener powinien sie jeszcze długo uczyć.....może od Plecha?

Nie wiem czy czytałeś wypowiedź Polnego? Zachowuje się bardzo dziwnie, zwala winę na Chrzana, który zapewne i tak ma kiepski humor (zdobył zaledwie 3 pkt) a zapomina jak w poprzednich latach Tomek nie raz ratował mu skórę. Miał jakiś pomysł ale nie do końca się sprawdził. Trzeba podjąć jaki9eś decyzje i działać dalej. Kto powiedział, że baraży nie można wygrać?? Takie wypowiedzi psują atmosferę w drużynie - zupełnie niepotrzebnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To może mnie gdzieś tam wypatrzyłeś?:) Możesz mi na priva napisać czy gdzieś jeszcze można zobaczyć Twoje zdjęcia, bo bym z chęcią obejrzał więcej, więcej i więcej ; )

Szkoda tylko wyniku, Okoniewski świetnie pojechał. A w Gdańsku wszyscy zawiedli poza Gafurovem. Sawina podejmował tragiczne decyzje ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

fotki pierwsza klasa

Komentarz został ukrytyrozwiń

...jasne, że mam :))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super zdjęcia! Sławku, a masz może jakieś fotki Gdańskiego młyna i okolic?:)
Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.