Facebook Google+ Twitter

Gdańsk. Krajewski i Piaseczny charytatywnie

10 października w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbędzie się koncert charytatywny na rzecz dzieci osieroconych, na którym wystąpią Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski.

 / Fot. Materiały PromocyjneKoncert jest częścią kampanii społecznej "Hospicjum to też Życie". W tym roku kampania koncentruje się na dzieciach osieroconych, jednym z jej celów jest uświadomienie szerszej grupie ludzi, że są wśród nas dzieci, którym trudno poradzić sobie z bólem po stracie kogoś bliskiego. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na wsparcie Funduszu Dzieci Osieroconych.

Choć Piaseczny i Krajewski zakończyli już wspólny projekt koncertowy, zgodzili się specjalnie dla Fundacji Hospicyjnej zagrać jeszcze raz na rzecz dzieci osieroconych. Ich występ poprzedzi pokaz tanga argentyńskiego grupy Artango. Spotkanie poprowadzi aktorka Joanna Jabłczyńska.

Koncertowi towarzyszyć będzie aukcja charytatywna przedmiotów, wśród nich znajdą się m.in.: zdjęcia autorstwa Janusza Gajosa z jego listem i autografem, praca Ryszarda Horowitza, wino z opisem i listem od Marka Konrada oraz niespodzianki od światowej klasy polskich sportowców i artystów. Największą atrakcją aukcji będzie fotel, który Henryka Krzywonos otrzymała zostając w 2000 r. Honorowym Obywatelem Miasta Gdańska.

To już piąty koncert organizowany przez Fundację Hospicyjną.

Dokładne informacje:

Koncert odbędzie się 10 października 2010 r. o godz. 18 w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, ul. Ołowianka 1. Przewidywane zakończenie - godz. 21. Ceny biletów: od 60 do 120 zł. Bilety można zakupić w kasach filharmonii, w salonach empik lub za pośrednictwem Ticket Online.

Dodatkowo Ikea Gdańsk przekazała zestaw mebli Fundacji Hospicyjnej. Można ten zestaw licytować od dziś (20.09) od godz. 12 do 3 października, godz. 17 na serwisie allegro.pl Nazwa użytkownika: Fundacja_Hosp. Zestaw ten można oglądać na platformie przy wejściu do Ikea w Gdańsku. Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na 70 stypendiów dla osieroconych dzieci z Pomorza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.