Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18844 miejsce

Gdańsk: Nie oparł się reklamie. Napad na Credit Agricole

Trwają poszukiwania sprawcy napadu na placówkę bankową w gdańskiej dzielnicy Brzeźno. Zamaskowany mężczyzna sterroryzował pracownicę Credit Agricole przedmiotem przypominającym broń, po czym zabrał pieniądze, wsiadł na motocykl i uciekł.

Napad na placówkę bankową Credit Agricole przy alei Hallera 233 w Gdańsku Brzeźnie. / Fot. Roman GąsienicaDo zuchwałego napadu doszło w czwartek 17 września przed zamknięciem placówki ok. godz. 16.15 przy alei Hallera 233 w Gdańsku (dzielnica Brzeźno). Jak podaje policja sprawca był zamaskowany. Trzymając w ręku przedmiot przypominający broń sterroryzował pracownicę żądając pieniędzy. Zastraszona kasjerka w obawie o swoje życie wydała gotówkę, z którą przestępca odjechał na motocyklu w nieznanym kierunku. Nikt z pracowników nie został ranny. Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę.

Komenda Miejska Policji w Gdańsku nie podaje jakie straty finansowe poniosła placówka bankowa Credit Agricole. Wiadomo natomiast, że sprawca działał sam i do tej pory nie został ujęty.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że złodziej miał 180 cm wzrostu i ubrany był w czarną bluzę, niebieskie dżinsy oraz brązowe buty. Twarz bandyty skrywała kominiarka i kask motocyklowy. Mimo zabezpieczenia monitoringu z placówki podanie szczegółowych informacji dotyczących jego wyglądu nie jest możliwe.

Mieszkańcy są zaniepokojeni zdarzeniem. Nie chcą, by doklejono nadmorskiej dzielnicy łatkę niebezpiecznej. Jak mówią "szkoda kurortu". Szkoda Brzeźna.


Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.