Facebook Google+ Twitter

Gdańsk: noworodek na śmietniku. Policja prosi o pomoc

Wczoraj wieczorem na gdańskim wysypisku Szadółki znaleziono zwłoki noworodka. Policja poszukuje świadków mogących pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia i znalezieniu matki. Zapewnia się anonimowość.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Policja_(Polska)W poniedziałkowy wieczór gdańska policja otrzymała powiadomienie o znalezieniu zwłok noworodka na taśmie sortownika odpadów na gdańskim wysypisku Szadółki. Przybyli na miejsce funkcjonariusze razem z prokuratorem i biegłym z zakresu medycyny sądowej przeprowadzili oględziny zwłok noworodka oraz miejsca jego znalezienia. Zabezpieczono ślady do dalszych badań oraz przesłuchano świadków.

Obecnie trwają intensywne czynności, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia oraz przyczyn śmierci noworodka. Została już zaplanowana sekcja zwłok. Poszukuje się też matki dziecka.

Policja poszukuje osób, które posiadają informacje w tej sprawie. Prosi się o kontakt telefoniczny pod numer tel. 58 32-16-265 lub 32-16-222 bądź dzwoniąc na numer alarmowy 997 oraz 112. Można zgłosić się też osobiście w najbliższej jednostce Policji. Zapewnia się pełną anonimowość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Braki w edukacji prowadzą do takich dramatów .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.