Facebook Google+ Twitter

Gdańsk: Policja rozbiła siatkę handlarzy narkotyków

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-02-27 12:05

Funkcjonariusze zatrzymali sześciu mężczyzn. Wśród nich są studenci wyższej uczelni oraz sprzedawcy z jednego z centrów handlowych, w któym zawierano przeprowadzano transakcje.

Jak powiedziała Joanna Kosińska z pomorskiej policji w mieszkaniu 24-latka znaleziono zapiski, dotyczące rozliczeń sprzedaży.W rozprowadzaniu narkotyków mieszkańcowi Międzyzdrojów pomagali dwaj, 26- i 23-letni, gdańszczanie, którzy pracowali w sklepach centrum handlowego.

Grupa dilerów zaopatrywała się w środki odurzające u trzech studentów jednej z gdańskich uczelni wyższych. We współpracy z rektorem i pracownikami uczelni, w jednym z akademików policjanci zatrzymali trzech mężczyzn pochodzących z USA, Iranu i z Anglii. W ich pokojach znaleziono m.in. 490 sztuk tabletek ekstazy. Zabezpieczone zostały również ich paszporty, w których udokumentowany jest fakt częstych wyjazdów między innymi do Holandii.

Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Policjanci wyjaśniają wszystkie wątki tej sprawy i nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Za handel znaczną ilością narkotyków grozi do 10 lat więzienia.
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.