Facebook Google+ Twitter

Gdańsk. Weekend z FETĄ

14 państw świata, 27 teatrów, 29 spektakli, 30 godzin dobrej zabawy. Tego nie można przegapić. To trzeba zobaczyć. W tym trzeba uczestniczyć.

Już w czwartek 15 lipca, rozpocznie się w Gdańsku XIV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta. Po raz drugi odbędzie się on na Dolnym Mieście, przy Bastionach.

W tym roku swoimi przedstawieniami uraczy nas 27 teatrów z 14 państw świata: Polski, Niemiec, Holandii, Rosji, Indonezji, Szwecji, Australii, Grecji, Hiszpanii, Danii, Izraela, Czech, Norwegii, Belgii. Tematem przewodnim ponad 30 godzin rozrywki będą "Mity, legendy i historie prawdziwe". Spektakle są bezpłatne, jedynie za "Cabinet Fatalia" wystawiony przez Niemcy trzeba będzie zapłacić. Kwota jednak jest symboliczna - 2 zł za przedstawienie.

Uroczyste rozpoczęcie FETY nastąpi w czwartek, 15 lipca o godzinie 17 w Muzeum Narodowym w Gdańsku. Potem od razu pierwsze występy, które potrwają do późnych godzin nocnych. Imprezę zakończy 18 lipca spektakl "Pandora" w wykonaniu Katalońskiej grupy Artristras.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.