Facebook Google+ Twitter

Gdańsk. Weekend za pół ceny

To hasło corocznej akcji promującej miasto. Bierze w niej udział jedna z trójmiejskich korporacji taksówek, siedemdziesiąt restauracji, wybrane hotele, muzea.

 / Fot. www.gdansk.pl, Urząd Miejski w Gdańsku/ http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Old_town_panorama3.jpg&filetimestamp=20060418080530Akcja trwa od soboty 24 kwietnia do niedzieli 25 kwietnia. Muzea, które proponują bilety za pół ceny to: Dwór Artusa, Dom Uphagena, Muzeum Bursztynu, Muzeum Poczty Polskiej, Centralne Muzeum Morskie oraz Miejski Ogród Zoologiczny.

Hotele, restauracje i puby, które oferują swoje usługi ze zniżką 50 proc. są oznaczone specjalnym plakatem. Niestety trzeba uważać, gdyż za niektóre dania w lokalach gastronomicznych, mimo wszystko musimy zapłacić pierwotną cenę. To jednak nie zniechęca turystów i mieszkańców miasta. Na Starówce tłumy, w restauracjach brakuje miejsc, do Komfort Taxi trudno się dodzwonić. Nic w tym dziwnego skoro za podróż taksówką na przykład z Chełmu (dzielnicy Gdańska) na Starówkę, możemy zapłacić tylko 7,50zł. Droga powrotna kosztuje jednak już 100 proc.

Pod poniższym linkiem znajdziecie listę oraz mapę placówek biorących udział w akcji "Rozsmakuj się w Gdańsku. Weekend za pół ceny."

http://www.gdanskastarowka.pl/mapa.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.