Facebook Google+ Twitter

Gdańsk: Zwolnieni pracownicy Stoczni Gdańsk mogą się konsultować

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-25 07:05

Od dziś do piątku 29 stycznia na terenie Stoczni Gdańsk będzie czynny punkt konsultacyjny dla zwalnianych pracowników zakładu.

W godzinach 9.00 - 12.00 można tam spotkać się z doradcą zawodowym, pośrednikiem pracy bądź specjalistą ds. rozwoju zawodowego. Stoczniowcy mogą zasięgnąć pinii na temat aktywnego poszukiwania pracy, rejestracji w urzędzie oraz organizowanych przez urząd szkoleń.

Dzisiaj ma tam dyżurować także doradca EURES, który udzieli wszystkich informacji osobom zainteresowanym podjęciem pracy za granicą.

Tracący pracę gdańscy stoczniowcy w dalszym ciągu korzystać mogą ze specjalnej oferty, jaką przygotował dla nich powiatowy urząd pracy w Gdańsku. W ramach wsparcia mogą liczyć na bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym, wsparcie psychologiczne oraz specjalistyczne warsztaty. Wszystkie osoby zainteresowane mogą korzystać z bezpłatnej infolinii: 0 800-125-155.

Realizowany przez powiatowy urząd pracy w Gdańsku program pomocowy Stoczniowiec, skierowany jest do pracowników Stoczni Gdańsk, którzy w ramach zwolnień grupowych utracili bądź utracą zatrudnienie. Dotąd na skutek zwolnień grupowych pracę w stoczni straciły 43 osoby, 171 otrzymało już wypowiedzenia, a 35 otrzyma je w najbliższym czasie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.