Facebook Google+ Twitter

Gdańsk. Zwrócił uwagę nastolatkowi, został pobity

Dla jednego z gdańszczan podróż tramwajem skończyła się złamaniem nosa po tym, jak zwrócił uwagę nastolatkowi palącemu papierosy w pojeździe.

Do bójki doszło w gdańskim tramwaju. Na zdjęciu zmodernizowany tramwaj Moderus Beta MF01 w dawnej zajezdni tramwajowej znajdującej się przy ulicy Gajowej w Poznaniu. / Fot. Mateusz WawrowskiJak informuje TVN24.pl do bójki doszło po tym jak 35-letni mężczyzna zwrócił uwagę nastolatkowi palącemu papierosy w tramwaju jadącym w kierunku Jelitkowa.

Nastolatek uderzył go pięścią w twarz. Mężczyzna pociągnął wtedy za hamulec bezpieczeństwa i obaj wysiedli z tramwaju. Już na zewnątrz toczyła się dalsza bójka.

Jak informuje Alicja Mongird, rzecznik Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku, motorniczy nie zauważył szamotaniny w tramwaju z powodu tłoku. Dopiero po uruchomieniu hamulca bezpieczeństwa dostrzegł, że dwóch mężczyzn wyskoczyło na ulicę. Kierujący tramwaj wezwał specjalny zespół ds. Utrzymania Ruchu ZKM, który natychmiast po otrzymaniu informacji o bójce wezwał na miejsce policję.

Funkcjonariusze policji po przyjeździe na miejsce zdarzenia nie zastali już jednak sprawcy, przeszukali teren i poprosili o udostępnienie im zapisu nagrania z monitoringu zamontowanego w pojeździe komunikacji miejskiej.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.