Facebook Google+ Twitter

Gdańska PGE Arena na 100 dni przed Euro 2012

W Gdańsku pierwszy mecz Euro 2012 zagrają piłkarze reprezentacji Hiszpanii i Włoch. Mecz zostanie rozegrany 10 czerwca o godz. 18. Pora wczesna ale myślę, że kibiców będzie bardzo dużo.


100 dni przed rozpoczęciem Euro 2012, Gdańska Arena jest przygotowana na 100 proc. Ze względu na niepełnosprawność, będę dodawał materiały na bieżąco w miarę swoich możliwości. Chciałbym chociaż przed każdym rozgrywanym w Gdańsku meczem móc dojechać w okolice PGE Areny, żeby nagrać przygotowania.

Na stadion nie dam rady wejść, chociaż dostałem instrukcję jak mam to załatwić. Na stadionie są specjalne miejsca dla niepełnosprawnych i mógłbym wejść z opiekunem. Jednak jeśli nie pójdę ja, to pójdzie inny niepełnosprawny, który ma troszkę więcej zdrowia i opiekuna.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Panie Piotrze, jakby nie było to i tak będę się starał nagrywać najciekawsze nowinki. Nie mogę biegać za newsami ale PGE Arena jest blisko ode mnie i kolega taksówkarz pomaga dojechać. Wolę coś nagrać i pokazać niż napisać, pisarz ze mnie marny, a i tak mam bardzo mało czytelników.
Ps. Pokażę zawsze coś ciekawego co wpadnie w obiektyw.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miejmy nadzieję, że dostaniesz to miejsce a sponsor zaopiekuje się tobą i będziemy mieli relacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.