Facebook Google+ Twitter

Gdański sylwester na Targu Węglowym

Współautorzy: Jacek Andrzej Kwiatkowski

Elementy pirotechniki, lasery i przestrzenne konstrukcje, które z gdańskiej sceny stworzą ogromny parkiet taneczny - tak witać Nowy Rok będą gdańszczanie na Targu Węglowym. Zagrają Shaun Baker i Maloy!

Sylwester / Fot. www.sxc.hu/photo/1208138/Z racji tego, że formuła poprzedniej zabawy sylwestrowej bardzo przypadła Gdańszczanom do gustu, tegoroczna impreza odbędzie w tym samym stylu. Na specjalnych konstrukcjach zamontowane zostaną światła, lasery i elementy pirotechniki scenicznej. Nie zabraknie również wytwornic dymu, co stworzy wokół pokazu wyjątkową atmosferę. Na scenie mieszkańcy Gdańska podziwiać będą niemieckich dj-ów, a gwiazdą wieczoru będzie Shaun Baker ze swoją wokalistką MaLoY i z innym niemieckim DJ - Sebastianem Wolterem.

Shaun Baker to znany dj. Występował w całej Europie, między innymi regularnie prezentując swój materiał na Majorce. W miarę rozwoju kariery, jego sety można było usłyszeć także w Japonii, Tajlandii czy na Tajwanie. Świat usłyszał o nim po 1997 roku, kiedy to zaczął wydawać własne utwory. Jego pierwszym wielkim przebojem, który doczekał się niezliczonej ilości przeróbek i remiksów, była piosenka "Explode", a pierwszym solowym hitem był cover utworu "Bakerman", autorstwa zespołu Laid Back. Największą popularność przyniosła mu jednak piosenka "V.I.P." z lutego 2007 roku. Zajmowała ona pierwsze miejsca na listach przebojów między innymi w Polsce i Czechach. Po sukcesie tego utworu jego oficjalną wokalistką została MaLoY. W sierpniu 2008 r. jego utwór "Hey Hi Hello" został Zagranicznym Hitem Lata 2008.

Tradycyjnie o północy na scenie pojawi się Prezydent Gdańska, który złoży mieszkańcom noworoczne życzenia. Punktualnie o północy publiczność obejrzy ponad piętnastominutowy pokaz sztucznych ogni połączony z pokazem multimedialnym przy użyciu laserów.

Więcej informacji: NajlepszeImprezy.eu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.