Facebook Google+ Twitter

Gdańskie Centrum Hewelianum zaprasza do wspólnego poszukiwania zimy

Czekamy na nią z upragnieniem… Niby już zawitała, ale cały czas nam jej brakuje… Mowa o jednej z ulubionych przez dzieci pór roku - o zimie, oczywiście! Szaleństwo na sankach, łyżwy, lepienie bałwana, walka na śnieżki - to ulubione atrakcje, nierozłącznie związane z mrozem i śniegiem. W nadchodzący weekend na trochę inne zabawy z zimą, a właściwie na jej poszukiwanie, zaprasza starszych i młodszych gdańskie centrum nauki!

 / Fot. materiały prasoweW sobotę i niedzielę (16 i 17 stycznia) Centrum Hewelianum będzie zachęcać do zimowej zabawy, podczas której nie marzną uszy i nie trzeba być ciepło ubranym. Koniecznie są jednak inne elementy: kreatywność, chęć odkrywania
i nastawienie na dobrą zabawę!

Jednym z zadań podczas weekendowych atrakcji będzie stworzenie bajkowego, śnieżnego krajobrazu przy użyciu masy solnej. Pomysłowość i wyobraźnia będą premiowane - autorzy dziesięciu najpiękniejszych prac z każdego dnia, otrzymają wyjątkowe kalendarze 2016 Centrum Hewelianum.

Na Uczestników czeka także rodzinna zabawa w formie zagadek, krzyżówek i podążania tropem zwierząt.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się, gdzie tak naprawdę mieszka niedźwiedź polarny, słoń morski czy pingwin Adeli będzie miał wyśmienitą okazję, aby z równika, razem z animatorem Centrum Hewelianum, wyruszyć ich tropem!

Zabawy w ramach Poszukiwania zimy odbywają się w trybie ciągłym, w godz. 10:00-16:00.

(mat. pras.)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.