Facebook Google+ Twitter

Gdy ktoś nie chce mailingu...

Przedstawiamy krótką instrukcję obsługi objaśniającą, co można zrobić, gdy mailingu sobie nie życzymy...

 / Fot. screenOstatnimi czasy dochodzą nas słuchy, że nie wszyscy autorzy chcą otrzymywać nasz codzienny mailing. Aby ułatwić Wam życie, postanowiliśmy przedstawić krótką instrukcję pokazującą, co można zrobić z niechcianym mailingiem.

Zaczynamy od wejścia w ustawienia swojego profilu. Z menu po lewej wybieramy zakładkę "edycja profilu". Tu z kolei wybieramy zakładkę "korespondencja". Na dole strony, tuż nad przyciskiem "zapisz" czytamy: "Chcę otrzymywać e-maile od redakcji". Jeśli okienko przy tym zdaniu jest zaznaczone, oznacza to, że będziecie otrzymywać nasz mailing. Odznaczenie tego miejsca spowoduje, że nasze newslettery nie będą do Was docierały.

Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienie nieco pomoże. Pamiętajcie jednak, że mailing można również... polubić. Albo wręcz się z nim zaprzyjaźnić.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: blog mailing


Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 28.03.2010 14:57

a ja z przyjemnością wyłączam ten żałosny "mailing"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze wiedzieć! :)
Nie zaglądam tutaj codziennie, zatem codzienne wiadomości są dla mnie dość uciążliwe. Uważam, iż lepszym wyjściem byłoby przysyłanie jakiegoś podsumowania raz w tygodniu, aczkolwiek rozumiem, że redakcja chce nas uraczyć jak "najświeższymi" informacjami...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja nie lubię mailingu. No, chyba że jest od Pani Urszuli Agaty Marczewskiej lub Pani Katarzyna Karaś. "Nie chcem, ale muszem". To nie jest drobnostka, kto pisze mailingi. Panie które wymieniłem zawsze podeślą coś ciekawego na co warto zwrócić uwagę. I o to chodzi. Czasami samemu poruszając się w cyberprzestrzeni możemy coś ważnego przeoczyć. A tak? Mamy podane na "talerzu" i jak jest to odpowiednio okraszone, jest super.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mailing świetna sprawą jest! O! :) Oczywiście sam często zaglądam i przeglądam link ale niejednokrotnie już zdarzyło się, że coś ciekawego bym przeoczył, gdyby nie mailing:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.01.2010 12:44

A ja wolę sobie wejść na pierwszą stronę i samemu wybrać to co mnie NAPRAWDĘ interesuje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja nie cierpię i właśnie klikam co trzeba...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Osobiście odbieram ten wpis na blogu jako zwykła złośliwość wobec osób, które wyraził swoje wątpliwości co do częstotliwości i sensowności wysyłania takie ilości redakcyjnego spamu. Tym bardziej, że na pytania jakie zadał Adam na forum - odpowiedzi jakoś brak...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie tam mailing nie przeszkadza. Na co dzień dostaje kilka nt. tego, co słychać w świecie czterech kółek. Jeden więcej, co nowego w W24 nie robi mi różnicy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że mamy bardzo zbliżone poglądy ;) tyle tylko, że to co napisałaś opisuje..mnie ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

BTW, gdzie wieczorny mailing ;>

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.