Facebook Google+ Twitter

Gdy nachodzi ochota na sport...

W dzisiejszych czasach w życie każdego z nas często wdziera się rutyna. Dzień rozpoczyna się nauką lub pracą, podczas których nie ma czasu na odpoczynek. Popołudniu zaś nadchodzi moment relaksu...

Niestety coraz częściej polega on na patrzeniu
ekran telewizora, czy komputera. Jednak w głowie często pojawia się myśl, że można by coś zmienić, że przydała by się inna forma rozrywki. Z kolei niedługo potem nie jesteśmy w stanie wymyślić nic konstruktywnego.

Dla nas samych najlepiej jest postawić na aktywną formę wypoczynku. W Łodzi jest wiele miejsc, gdzie ciekawie i z korzyścią dla naszego organizmu możemy spędzić chwilkę wolnego czasu. Co może być bardziej rozluźniającego niż kąpiel w nowoczesnym basenie? Nasze miasto oferuje nam niedawno powstały Aquapark Fala. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby niepotrafiące pływać miło spędzą czas w jacuzzi, czy saunie. Dla zwolenników bardziej aktywnego wypoczynku polecam wybrać się na jedne z łódzkich kortów tenisowych.

Ceny wahają się w granicach od 20 do 40 złotych za godzinę gry, w zależności od rodzaju nawierzchni. Nie jest to bardzo tania forma rozrywki, lecz przy odrobinie chęci nawet laik będzie czerpał wiele radości z tej gry, więc warto zainwestować w siebie. Wybierając dyscyplinę sportu warto również pamiętać, że wiele szkół wynajmuje sale gimnastyczne, gdzie można trenować bardziej popularne dyscypliny sportu takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka.

Są jednak osoby, które preferują bardziej statyczne formy spędzania wolnego czasu. Jest na to rada: zamiast psuć wzrok przed monitorem, można wraz z przyjaciółmi wybrać się na kilka godzin gry w bilard, czy kręgle. W Łodzi Manufaktura oferuje nam dostęp do tych gier w zupełnie przystępnych cenach.

Po co siedzieć w domu, gdy można czerpiąc z czegoś radość, zrobić coś dobrego dla swojego ciała i zarazem ducha. Wielu żałuje, że w młodym wieku nie zajęło się konkretną dyscypliną. Będąc już dojrzałym, szukając aktywnych form spędzania wolnego czasu możemy spełnić choć cząstkę tych pragnień.

www.domkultury.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: sport Łódź


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.