Facebook Google+ Twitter

Gdynia: Nastolatki biły do krwi koleżankę. Nikt nie reagował

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-01 21:33

14-letnia Justyna wracała ze szkoły, gdy dopadły ją dwie inne nastolatki. Kopały i biły ją po twarzy. Ani kierowca trolejbusa, w którym zaczęła się walka dziewcząt, ani żaden z pasażerów nie zareagował.

Najpierw pod adresem Justyny padały wyzwiska i zaczepki - donosi portal tvn24.pl. Potem krewkie nastolatki przeszły od słów do czynów: po serii kopnięć jedna z dziewczyn wyrzuciła Justynę z trolejbusa. Już na chodniku zaczęła się regularna bijatyka. Kierowca trolejbusa po prostu zamknął drzwi i odjechał. - W czasie gdy Justyna leżała na chodniku obok przejeżdżały trzy inne trolejbusy. Żaden z kierowców nie zgłosił pobicia i nie pomógł Justynie. - relacjonuje w tvn24.pl matka Justyny.

Dziewczyna dzień dziecka spędziła w szpitalu. Ma złamania nasady nosowej i naruszone zęby. Dwóch nastoletnich sprawczyń pobicia wciąż - narazie bezskutecznie - szuka policja.

Po interwencji mamy 14-latki gdyński ZKM zapowiedział, że przeprowadzi dochodzenie w sprawie postępowania kierowców trolejbusów. Na razie jego szefowie zapewniają jedynie o swoim współczuciu.


Źródło: tvn24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.