Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16818 miejsce

Gdyńska policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku

Do wypadku doszło 7 czerwca br., ok. godz. 17.35, na Obwodnicy Trójmiejskiej. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu ponieśli kierujący i pasażerka samochodu marki ford Focus.

 / Fot. Tomasz KolowskiW dniu 7 czerwca 2010 roku, około godz. 17.35, w Gdyni na 322 km i 4 hm Drogi Obwodowej doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego marki mercedes, który przebił bariery energochłonne na pasie rozdziału i zjechał na jezdnię Obwodnicy - kierunek Gdynia. Na jezdni w kierunku Gdyni samochód marki mercedes uderzył w pojazdy marki suzuki Grand i ford Focus. W zdarzeniu tym brał także udział samochód marki ford C-MAX. W wyniku tego wypadku śmierć na miejscu ponieśli kierujący i pasażerka samochodu ford Focus, a obrażeń ciała doznały inne osoby.

Świadkowie tego wypadku proszeni są o stawiennictwo w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Gdyni ul. Portowa 15, pokój nr 421 lub o kontakt telefoniczny pod numerami 58 66-21-518, 58 66-21-810, 997 lub 112.

O wypadku pisaliśmy: Tragiczny wypadek na Obwodnicy Trójmiasta - dwie osoby nie żyją

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jedziesz sobie poprawnie, zgodnie z przepisami, mam wrażenie, że bezpiecznie dla siebie jak i innych użytkowników drogi. Niestety, ktoś inny mimo wszystko może spowodować Twój wypadek. [*]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.