Facebook Google+ Twitter

Gdzie jest ciało Jamesa Browna?!

Sensacyjną informację podał dziś brytyjski dziennik "Daily Mail". Ciało pochowanego w 2006 króla soulu i funku zniknęło z rodzinnej krypty!

 / Fot. Bill Futreal/Flickr.comO całym zamieszaniu poinformowała 48-letnia córka Browna, LaRhonda Pettit. Według niej zwłoki ojca ukrył ktoś, komu nie po myśli była planowana pełna sekcja zwłok. Za Daily Mail informację podają radio TOK.fm i portal Gazeta.pl. Pani Pettit jest nieślubną córką muzyka. W 2007 poddała się testom na DNA, które zamknęły usta niedowiarkom. W latach 60. Brown nie stronił od romansów i aż 12 osób podawało się za jego nieślubnych potomków.

Gdy grudniu 2006 zmarł autor takich utworów jak "I Feel Good", czy "Sex Machine" za oficjalną przyczynę śmierci podano zawał serca wywołany przez zapalenie płuc. Pani Pettit nie wierzy jednak w oficjalną wersję. "Jestem przekonana, że ktoś celowo doprowadził do śmierci mojego ojca. Chcę, aby te osoby stanęły przed sądem" - grzmi córka Jamesa. "Wszyscy wiedzieli, że mój ojciec brał narkotyki. Był również uzależniony od silnych leków przeciwbólowych. To one przyczyniły się do jego śmierci" dodaje w wywiadzie dla "America's Globe". Kobieta chciała, by po śmierci wykonać sekcję, której jednak nie wykonano. Jego ciało na czas budowy nowego mauzoleum, złożono w złotej trumnie rodzinnej krypty w Południowej Karolinie.

Po śmierci artysty krążyło wiele mało prawdopodobnych plotek, jak chociażby ta, że został on postrzelony w płuco przez swojego szofera. Król funku miał w chwili śmierci 73 lata. Za życia zdążył wydać prawie 100 albumów!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tak, Daily Mail to tabloid i zdarza im się podawać informacje nie mające potwierdzenia w rzeczywistości . Przekazałem informację, podkreślając, że w Polsce przekazał ją także portal Agory (Gazeta.pl) i stacja radiowa TOK.fm.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Daily Mail to tabloid...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.