Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30654 miejsce

Gdzie jest Magda? W Sosnowcu porwano niemowlę

24 stycznia, około godziny 18, w Sosnowcu napadnięto kobietę i porwano jej dziecko. Policja szuka świadków porwania i prosi o pomoc.

Jak donosi portal tvn24.pl, 24 stycznia, po godzinie 18, dyżurny pogotowia ratunkowego odebrał telefon. Został poinformowany, że na ul. Legionów w Sosnowcu leży nieprzytomna, pobita kobieta.

Na miejsce przybyli policjanci. Młoda kobieta, matka sześciomiesięcznej Magdy, twierdzi, że została napadnięta. Napastnicy ogłuszyli ją i uciekli z dzieckiem. Kobieta, gdy się ocknęła, stwierdziła, że nie ma dziecka w wózku. "Niczego więcej nie pamięta" - powiedział reporterowi TVN24, Piotr Warchoł z policji w Sosnowcu.

Zaczęły się poszukiwania. Policjanci, w tym przewodnicy z psami, szukają dziewczynki. Policja apeluje o zgłaszanie się świadków napadu. Dziewczynka była ubrana w beżowy kombinezonik i przykryta różowym kocykiem.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

An
  • An
  • 02.02.2012 00:21

P.S.

Całkiem możliwe że rodzice znają sprawce. Pozdr i mam nadzieję że dzieciątko się odnajdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
An
  • An
  • 02.02.2012 00:20

Mam wrażenie że dziecko zostało porwane przez członka jednej z sekt działających na tym terenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ona
  • Ona
  • 31.01.2012 18:38

A mi się dzisiaj śniło: dziecko znajduję się gdzieś w małej miejscowości, gdzie są domy potem ulica, kawałek lasku i jeziorko(zalew czy coś w tym rodzaju). Że mężczyzna który porwał dziecko jest w wieku od 45 do 55 lat, i jest samotnikiem, ale już raz zrobił krzywdę kobiecie. Trzy lata temu wyszedł z więzienia. W śnie widziałam auto, stary mercedes. Dziecku nic nie jest, ale jest przeziębione, będzie leżeć w szpitalu pod kroplówką. Taki dzisiaj miałam sen. Obudziłam się przerażona. Komuś może wydawać się śmieszne, ale nie zaszkodzi napisać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dominika Z
  • Dominika Z
  • 30.01.2012 20:25

Ja myślę że porywacz poszedł do jakiegoś miejsca gdzie rzadko ktos chodzi;\\
i mam wrażenie że to może być Wzgórze Św. Doroty w Grodźcu
bo tam jest duuuuuży las i może ją tam przechowywać

Komentarz został ukrytyrozwiń
fela
  • fela
  • 27.01.2012 17:25

Straszna tragedia!!biedne malutkie malenstwo. co do rodziny to współczucie ogromne!chodz ojcie wypowiadal sie taki obojetny bez zadnych emocji.a matka silnie uderzona w glowe az do omdlenia i zero śladu?cos tu nie gra ale to juz sprawa policji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fela
  • fela
  • 27.01.2012 17:18

matka uderzona w głowę a w szpitalu lekarze nie znależli zadnego sladu uderzenie w głowe silne z tego co sie wypowiadala matka i zadnego zaczerwienienia nie bylo dziwne dziwne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bwcxcxc
  • bwcxcxc
  • 26.01.2012 21:31

strasznie przykra sprawa... dziecko już jest pewnie dawno za granicą, nikt o handlarzach dziećmi nie słyszał?

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
  • gość
  • 26.01.2012 19:49

bzdury... kobieta nie miała żadnych obrażeń wskazujących na pobicie lub napad. Podejrzane??

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bożenka
  • Bożenka
  • 26.01.2012 15:37

Mam nadzieje, ze malenstwo sie znajdzie. Wstyd mi ze mieszkam w tym miescie przez takie wydarzenie:(

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wspierająca modlitwą
  • Wspierająca modlitwą
  • 26.01.2012 13:31

Drodzy internauci- zwłaszcza Ci z Sosnowca i okolić (bo ktoś mógł obserwować rodzinne perypetie maleństwa od narodzin). Przestańcie pisać o podejrzeniach w/s rodziców!! Wstańcie i idżcie szukać, pytać, rozmawiać. Najdrobniejsze poszlaki mogą doprowadzić do jej odnalezienia! Tak jak to robią Jej rodzice!! Nie siedzą i nie płaczą - tylko maja taką adrenalinę by znaleść dzieciątko, że wierzę,że im się uda!!! A wy internauci narzekacie,że oczu nie mają popuchniętych! Oby płakali dopiero ze szczęścia!!!! Na Wasze komentarze przyjdzie czas! Sama bym pomogła, gdybym mieszkała w pobliżu. Wyrazy głębokieko współczucia dla Rodziny! ALE I TEŻ OTUCHY! Trwam w modlitwie,by maleństwo się odnalazło zdrowe i to czym prędzej!!!!