Facebook Google+ Twitter

Gdzie są miliardy euro, które Europa wpompowała w banki?

Chociaż Europejski Bank Centralny wpompował w system bankowy miliardy euro, przedsiębiorcy wciąż mają kłopoty z uzyskaniem kredytów. Marża kredytu dla firm wzrosła dwukrotnie. We Włoszech i Belgii dochodzi do samobojstw właścicieli firm, pogrążonych w kryzysie. "Białe wdowy" to małżonki takich przedsiębiorców...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Wzrost samobójstw, to tragiczne zjawisko i skutki kryzysu. Banki szwajcarskie nieustannie skupują euro aby obniżyć kurs franka do euro , czym podtrzymują gospodarkę eksportową i turystykę. Rezerwy piniądza w euro Banku Narodowego to kilkadziesią miliardów. Ponad 60. A popyt na franka nadal rośnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dołączony reportaż telewizyjny trafił w samo sedno zagadnienia. Doładnie tak jak twiedzą antyglobaliści; to nie jest ratowanie gospodarki, ale tylko i wyłącznie wielkich banków. Te ostatnie zaś przerzuciły się w dziedzinie kredytowania gospodarki ze skrajności w skrajność. Materiał telewizji europarlamentu koresponduje zresztą z nietórymi moimi artykułami, a zwłaszcza:

link

Komentarz został ukrytyrozwiń
kasia
  • kasia
  • 12.07.2012 18:28

Ja uważam, że fundusze są najlepszym rozwiązaniem. W noble inwestuję bo ich oferta jest według mnei najbardziej sensowna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
  • gość
  • 12.07.2012 00:05

kasa ginie, nie wiadomo gdzie. a ja myślę jak zadbać o siebie,żeby na przyszłość coś mieć więcej. w co warto zainwestować?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.