Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13068 miejsce

Gdzie są skarpety w delfiny, czyli zagadki dla najmłodszych

Audio-Liber w roku 2009 wydało audiobooka dla najmłodszych - "Detektywa Pozytywkę". Zagadki detektywistyczne autorstwa Grzegorza Kasdepke przeczytał i zinterpretował Krzysztof Tyniec.

Okładka audiobooka "Detektyw Pozytywka" / Fot. źródło - materiały wydawnictwaNa książeczkę do słuchania dla małych i ciut większych składa się dziewięć zagadek (prawie) kryminalnych. Każda stanowi odrębną historię, w której dziecko prześledzić tok rozumowania detektywa Pozytywki i przy pomocy jego wskazówek odgadnąć rozwiązanie tajemnic. Po każdej zagadce podane jest jej rozwiązanie, by dzieci mogły sprawdzić trafność swych domysłów.

Pan Pozytywka jest zakręconym detektywem (uważanym za nieszkodliwego dziwoląga), posiadającym swoje biuro "Różowe okulary" w pewnej kamienicy. Niestety jego usługi nie cieszą się zbytnim powodzeniem, a do tego zyskał jeszcze konkurenta – detektywa Martwiaka mającego swoją agencję "Czarnowidz" w piwnicy tego samego budynku. Z braku zleceń często rozwiązuje zagadki podsuwane mu przez najmłodszych sąsiadów. Stąd rozwiązuje sprawy formatu zaginięcia skarpetek w delfiny czy skradzionego piasku z podwórka. Jednak każda możliwość odkrycia prawdy jest dla Pozytywki radością i wyzwaniem.

Doskonała aranżacja Krzysztofa Tyńca sprawia, że historie słucha się naprawdę bardzo dobrze. Z czystym sumieniem mogę polecić przygody Detektywa Pozytywki nie tylko najmłodszym słuchaczom i czytelnikom.

Rok wydania: 2009

ISBN:978-83-609-4628-2

format: 14x12,5 cm

Producent: AUDIO-LIBER

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.