Facebook Google+ Twitter

Gdzie się bawić w długi weekend! Tworzymy informator...

Nie wiesz co zrobić z nadmiarem wolnego czasu? Redakcja Wiadomości24.pl doradza gdzie warto się wybrać, a tym samym napisać również relację z imprezy. Kto może niech dopisuje kolejne imprezy...

Vonda Shepard. / Fot. AKPADługi weekend to specyficzne polskie zjawisko. W tym roku najbardziej zapobiegliwi zapewnili sobie aż 9 dni wolnego. Zachęcamy Was do wybrania się na imprezy organizowane w waszych miastach i nadawanie relacji, robienie zdjęć. A może pokusicie się o krótkie wideo?
Czekamy na zapowiedzi imprez!

Warszawa. 28 kwietnia w Sali Kongresowej wystąpi Vonda Shepard, której głos poznaliśmy bliżej dzięki serialowi Ally McBeal. Płyta z serialową muzyką sprzedała się w kilkunastu milionach egzemplarzy. Za sprawą swojego aksamitnego, soulowego głosu jest porównywana do Arethy Franklin i Diany Ross. Bilet www.ebilet.pl i www ticketpro.pl oraz w Sali Kongresowej. Ceny 190, 160, 120 i 80 zł.

Zamość. Zespół VOX lata świetności ma dawno za sobą, ale ich piosenki cieszą się popularnością. "Bananowy song", "Szczęśliwej drogi..." Wystąpią 29 kwietnia w niedzielę na Rynku Wielkim w Zamościu o godz. 20. Po koncercie można wybrać na "soczek" do klubu Witolda Paszta z VOX-u.

Kielce. 29 kwietnia o godzinie 19.30 rozpocznie się recital Macieja Maleńczuka. Gwiazda polskiego rocka zagra w DŚT - Pałac T. Zielińskiego, przy ulicy Zamkowej 5, bilety w cenie 15 zł. Były wokalista Pudelsów zajął się kontynuowaniem tradycji gitarowej psychodelii i awangardy.

Kętrzyn. Lotnisko Wilamowo. Wojskowa Majówka na Otwarcie Sezonu. 1 maja to oficjalne otwarcie sezonu imprez lotniczych i doskonała okazja, by poznać wojsko od kulis - można oglądać uzbrojenie, w tym transportery, amfibie, czołgi, haubice, armaty. Zaprezentuje się również WKU Giżycko i Placówki Żandarmerii Wojskowej Giżycko. Impreza zaczyna się o godzinie 12.

Twierdza Modlin. 3 maja obchody 62. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Impreza organizowana jest pod nazwą "Szturm Berlina" w Twierdzy Modlin. Początek o godz. 13. Uczestnicy przedsięwzięcia w strojach z tamtego okresu, pokazy sprzętu pancernego oraz pojazdów wojskowych, to tylko niektóre atrakcje.

Kraków. 5 maja o godz. 13 na Krakowskich Błoniach VI start Krakovia Maraton. Początek w rejonie stadionu Wisła. To jednocześnie III Wojewódzki Festyn Biegowo-Rekreacyjny "Bieg po zdrowie" małopolskiego TKKF. Organizatorzy zapowiadają konkursy cheerlederek, biegi rodzinne oraz występ Orkiestry Mittel Steel Poland SA.
www.cracoviamaraton.pl

Gdynia. Royal Crown Revue zagra koncert w klubie Ucho (ul. Św. Piotra 2) 29 kwietnia o godzinie 19. Dzięki tej grupie swing odzyskuje swoją muzyczną pozycję. W ich muzyce nie brak też punkowego brzmienia. Bilety - 40 zł.

Poznań. Wrocław. Warszawa. Zespół Vaya Con Dios zagra 6 maja we Wrocławiu, 7 maja w Poznaniu, a 9 w Warszawie. Grupa znana z utworów "Puerto Rico", "Times Flies, czy "Nah Neh Nah" sprzedała już ponad 7 mln płyt. Koncert we Wrocławiu o godz. 19 - Teatr Capitol, ul. Piłsudskiego. W Poznaniu wystąpi w Teatrze Wielkim przy ulicy Fredry 9. Początek także o godz. 19.

Wiesz coś więcej? Znasz imprezę gdzie warto się bawić? Napisz!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pomysłowe i cenne. Zasłużyłeś na wielkiego +

Komentarz został ukrytyrozwiń

PLUS

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.