Facebook Google+ Twitter

Gdzie smutków nie ma. Koncerty "Impresji 2013" czas zacząć !

Współautorzy: Marta Wróbel

Już od jutra w Ciechocinku rozpoczyna się seria koncertów, które są zwieńczeniem warsztatów XVII Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej "Impresje Artystyczne 2013". Młodzież wystąpi przy akompaniamencie zespołu muzycznego.

 / Fot. M. WróbelWykonawcy podczas trzech koncertów w Ciechocinku oraz jednym w Toruniu, będą występować przy akompaniamencie zespołu muzycznego Artura Grudzińskiego.

Warsztaty muzyczne w tym roku prowadzili: Katarzyna Piasecka, Agnieszka Olszewska, Henryka Chylińska, Paweł Staszczyszyn oraz Adam Rymarz. Wspierali oni i pomagali oraz przekazywali swoje umiejętności zdobyte w czasie studiów i pracy zawodowej.

W czwartek i piątek zaplanowano koncerty konkursowe. Młodzież zaprezentuje się w dwóch kategoriach: kategoria młodsza do lat 16 i kategoria starsza do 23 lat. Pozostali uczestnicy "Impresji" wystąpią poza konkursem. To ukłon w stronę tych, którzy nie mieszczą się w kategoriach wiekowych. Takie rozwiązanie cieszy, gdyż pozwala uczestniczyć w przedsięwzięciu tym niepełnosprawnym którzy nie brali nigdy udziału w tego typu wydarzeniach oraz tym, którzy już w konkursie nie biorą udziału.

Koncert Galowy odbędzie się w sobotę i wystąpią w nim laureaci tegorocznego festiwalu jak i ci, którzy przypadli jakoś szczególnie jury do serca w latach ubiegłych. Natomiast niedziela to dzień zwieńczenia Festiwalu, który zakończy się występem w Toruniu.

 / Fot. M. WróbelNatomiast dzień tuż przed koncertami jest dniem wolnym od wszelkich zajęć, młodzież się relaksuje i odpoczywa, przygotowując się mentalnie na występ na dużej scenie Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Ciechocinku. Start każdego z koncertu o 19.

Na wszystkie przedsięwzięcia organizowane przez fundację Pro Omnibus wstęp jest wolny. / Fot. M. Wróbel / Fot. M. Wróbel / Fot. M. Wróbel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.