Facebook Google+ Twitter

Gdzie w siatkarskim mundialu będą grali nasi zawodnicy?

Polska po raz pierwszy będzie gospodarzem tego wielkie sportowego wydarzenia, a kibice będą mogli na Stadionie Narodowym obejrzeć mecz otwarcia. Jednak zmagania siatkarzy będą miały miejsce, nie tylko w Warszawie.

Nie tylko na Stadionie Narodowym siatkarze z polskimi reprezentantami na czele będą walczyli w mundialu 2014. Bez wątpienia nasze obiekty zasługują na dużą pochwałę i jak mawiają wszelacy eksperci będą to niepowtarzalne mistrzostwa.
Główną areną zmagań będzie katowicki Spodek. Jest to "polski domek siatkarzy", gdyż już wielokrotnie gościł zawodników. W ramach mundialu odbędzie się tutaj najwięcej meczy, bo półfinały i finał.
Innym gospodarzem będzie Wrocław, gdzie w Hali Stulecia odbędą się mecze grupy A oraz mecze drugiej rundy. Zmagania w grupie C obejrzymy w gdańskiej Ergo Arenie, natomiast w grupie D w Kraków Arenie. Mecze drugiej i trzeciej grupy siatkarze rozegrają w Łuczniczce, w Bydgoszczy oraz w Atlas Arenie w Łodzi.
Jak widać, gospodarzami będą miasta, ze wspaniałymi arenami. Teraz tylko, by mundial wyszedł nam w 100% trzymajmy kciuki za losy polskiej reprezentacji. Jeśli nasi siatkarze spiszą się bardzo dobrze, będzie to bez wątpienia mundial wszechczasów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.