Facebook Google+ Twitter

Gdzie wybrać się w weekend w Warszawie? Propozycje dla każdego!

Kino plenerowe, występ kabaretu, warsztaty teatralne, a może bieg ulicami Warszawy? To tylko niektóre z wydarzeń, w których możemy uczestniczyć w ten weekend.

 / Fot. plakat - kino PerłaWarszawa w weekendy oferuje swoim mieszkańcom wiele atrakcji. Wiadomości24.pl zebrały dla Was informacje o najciekawszych wydarzeniach, w których można uczestniczyć w najbliższych dniach.

Kino Perła, to nowe, plenerowe kino, które zaczęło funkcjonować 12 września. Co tydzień odbywają się tam wieczorne pokazy tematyczne. W ten weekend będzie można zobaczyć następujące filmy: "Kingsajz" (piątek 20.00), "Mechaniczna pomarańcza" (sobota 20:00) i "Nóż w wodzie" (niedziela 20.00).

Dniem, w którym odbędzie się najwięcej wydarzeń zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci jest sobota. 6 października rozpoczyna się Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży "Korczak 2012". W ramach wydarzenia, odbywają się m.in. spektakle, wystawy, warsztaty czy spotkania z twórcami teatru. Festiwal skierowany jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale także do rodziców oraz nauczycieli i potrwa do 13 października.

Kolejną propozycją na sobotę jest "Bum nad Wisłą", czyli zakończenie sezonu nad Wisłą w rytmie egzotycznych bębnów. Zagrają zespoły takie, jak Sambalanga, Ritmo Bloco, Ritmodelia i West African Project. Przewidziane są także warsztaty perkusyjne muzyki brazylijskiej i Afryki Wschodniej. "Bum nad Wisłą" odbędzie się na plaży przy moście Poniatowskiego. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 14.00.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.